Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KARDIOLOG
Autor Wiadomość
bohater
Gość
Wysłany: 2011-02-05, 13:36   KARDIOLOG

Bardzo bym prosil o namiary na naprawde dobrego kardiologa z naszych okolic. Jestem osobą mloda dlatego nie chcialbym trafić do jakiegoś partacza. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

aug23
Gość
Wysłany: 2011-02-05, 14:25   Re: KARDIOLOG

bohater napisał/a:
Bardzo bym prosil o namiary na naprawde dobrego kardiologa z naszych okolic. Jestem osobą mloda dlatego nie chcialbym trafić do jakiegoś partacza. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Moglbym cos powiedziec ale na temat kardiochirurgii.A z kardiologow to polecam dr Drozdowskiego.On jest szefem Kardiologii inwazyjnej w Augustowie,a przyjmuje chyba prywatnie w Suwalkach.Bylem pod jego opieka w szpitalu w Suwalkach po operacji zastawki w Bialymstoku.Swietny fachowiec.

ona
Gość
Wysłany: 2011-02-05, 14:27   Re: KARDIOLOG

witam.niema lepszych kardiologów jak w Białymstoku.Sama mam z nimi doczynienia.....moge podac namiary.

Gość
Gość
Wysłany: 2011-02-05, 15:46   

Szukaj w Białymstoku ;)

Bohater
Gość
Wysłany: 2011-02-05, 16:45   Re: KARDIOLOG

ona napisał/a:
witam.niema lepszych kardiologów jak w Białymstoku.Sama mam z nimi doczynienia.....moge podac namiary.

... bedę wdzięczny za kontakt mój adres przemekabc@onet.eu

Bohater
Gość
Wysłany: 2011-02-05, 16:46   Re: KARDIOLOG

aug23 napisał/a:
bohater napisał/a:
Moglbym cos powiedziec ale na temat kardiochirurgii.A z kardiologow to polecam dr Drozdowskiego.On jest szefem Kardiologii inwazyjnej w Augustowie,a przyjmuje chyba prywatnie w Suwalkach.Bylem pod jego opieka w szpitalu w Suwalkach po operacji zastawki w Bialymstoku.Swietny fachowiec.

...dziękuję za podpowiedź, skontaktuję się z tym lekarzem.

gość
Gość
Wysłany: 2011-05-23, 19:13   

raczej będzie u nas, no przecież mamy lepszy klimat - miasta uzdrowiskowego - niż Suwałki.

zgred
Gość
Wysłany: 2011-05-23, 19:58   

Wiem,że będę wyzywany od debili i bóg wiec co jeszcze ?. Ale musimy wszystko dawać za darmo ?
Oddać za bezcen atrakcyjny teren ?. Ale będziemy mieli kardiologię !!!!!!!.
Przecież to będzie sprzedaż atrakcyjnej działki za symboliczną cenę. Teraz wieczyste użytkowanie , a potem hulaj dusza.
Suwałki przejmą , bo myślą o Suwałkach i mieszkańcach S.. i okolic. U nas oby było naszym lepiej

gość
Gość
Wysłany: 2011-05-23, 20:40   

Piszesz : "Suwałki przejmą, bo myślą o mieszkańcach S. i okolic". Może i myslą, z tym, że dzięki lokalizacji w strefie właściwie przy sanatorium w Augustowie powietrze ma takie właściwości, że pacjenci hospitalizowani szybciej wrócą do zdrowia więc umiejscowienie ośrodka w Augustowie, a nie w Suwałkach będzie z korzyścią dla pacjentów, obojętne skąd.

nieznany
Gość
Wysłany: 2011-05-23, 20:50   

No to Was zaskoczę, z tego co wiem to ośrodek ma być wybudowany ale nie tylko kardiologia ale wiele innych np onkologia i spokojnie o specjalistów przyjadą z Białegostoku tak jak robią to teraz. A i prawdopodobnie ta sama firma przejmie szpital za 5 lat w prywatne ręce teraz tego zrobić nie może bo szpital dostał środki unijne i taki jest warunek, że przez 5 lat nie może zostać sprywatyzowany.

Edi
Gość
Wysłany: 2011-05-23, 20:55   

nieznany napisał/a:
No to Was zaskoczę, z tego co wiem to ośrodek ma być wybudowany ale nie tylko kardiologia ale wiele innych np onkologia i spokojnie o specjalistów przyjadą z Białegostoku tak jak robią to teraz. A i prawdopodobnie ta sama firma przejmie szpital za 5 lat w prywatne ręce teraz tego zrobić nie może bo szpital dostał środki unijne i taki jest warunek, że przez 5 lat nie może zostać sprywatyzowany.

A czytales o ustawie "szpitalnej"? Starostwo w przyszłym roku ma spłacić długi szpitala, a jak nie spłaci to w kolejnym roku ma obowiązek prywatyzacji? Poza tym Starostwo nie spłaci bo za dużo milionów jest do spłacenia. No chyba, że szpital by był w Łabętniku to może bym myslał inaczej.

Ja
Gość
Wysłany: 2011-05-23, 21:00   

Na pewno będzie dobrze, ale spróbuj teraz na NFZ dostać się do szpitala na kardiologię-chyba że cię przywiozą prawie sztywnego. Jak nie masz kasy na prywatną wizytę to se możesz-zapisać się w kolejeczkę na listopad. Ile musi zarabiać tam lekarz potrzebny, dobry fachowiec który dojeżdża swoim autem trzy razy w tygodniu z Warszawy? I jak myślicie, na pewno myślą tyko o biednych.

Gościu
Gość
Wysłany: 2011-05-23, 21:10   

Oni tego tereny nie wezmą za darmo, zapłacą coś tak około 130tys. jednorazowo i w czasie dzierżawienia gruntu będą rocznie płacić aż 1640 zł słownie (jedn tysiąc sześćset czterdzieści złotych polskich). Doktorki myślą, po co mają miesięcznie za dzierżawę płacić prawie 5tys. Ci którzy im pomogli w tym procederze albo nie wiedzą co to biznes albo go właśnie zrobili, bo ludzkie zdrowie to pewny biznes, szczególnie w tej specjalizacji gdzie podniesienie skalpela przez profesora do góry to tysiąc zł.

Takijeden
Gość
Wysłany: 2011-05-24, 12:20   

Ale przez was zazdrość przemawia.......a niech daja za darmo na taki cel jak szpital czy dom starcow ziemie za darmo.Niech ktos kto ma lub umie pozyskiwac pieniądze ,buduje i potem niech lecza ,opiekują sie .Co za różnica czy prywatny czy panstwowy i tak ma pieniadze z NFZ. I potem jak wszystko bedzie prywatne to tak jak inni prywaciarze zaczna dbać i o sprzet i pracownikow a przede wszystkim o klienta.A i pracownicy nie bedą robić laski że zaopiekują się chorym .

Jeden
Gość
Wysłany: 2011-05-24, 12:24   

Może ne na temat ale jak sprywatyzowali weterynarie to i uslugi są lepsze i konkurencja dziala..Jeden nie spodobal sie idziesz do drugiego i tyle.Tak samo sklepy

Odpowiedz do tematu