Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wesele w Amber Bay
Autor Wiadomość
Mayk
Gość
Wysłany: 2011-11-02, 09:42   Amber

To wszystko co jest napisane o Amber Bay to jakieś bzdury ! Byłem tam pracownikiem i aż włos mi się jeży jak czytam te wypowiedzi. Jako student dorabiałem tam jako kelner.Pierwszego dnia pracy zostałem przeszkolony przez managera hotelu.
Dzięki temu dostawałem super napiwki , które były tylko dla mnie.
W każdy weekend były tam wesela i nie zdarzyło mi się aby ktoś z gości narzekał, wręcz przeciwnie zawsze nam dziękowano za super obsługę i smaczne jedzenie. Niejednokrotnie wołano szefa kuchni aby mu osobiście podziękować. Zawsze przy weselach jest obecna Pani kierownik, która nad wszystkim czuwa. W przyszłym roku też wybieram się tam do pracy.

Marta
Gość
Wysłany: 2011-11-02, 12:05   

Ja Wam proponuję WDW np. Sale Pałacową, jest przepiękna sama w sobie, nie trzeba jej stroić, obsługa miła, profesjonalna i do tego goście mają pokoje o wiele taniej, para młoda za darmo, a w Hotelu Warszawa niestety noclegi są drogie. WDW jest położony w przepięknym miejscu i jedzenie jest przepyszne. Kelnerki niesamowicie przeszkolone, ja im daje 10/10 :) miałam tam wesele dwójki swojego rodzeństwa, świetne!

Gość

Wysłany: 2011-11-02, 17:28   

a jedzenia dużo i ile trzyma ?

only_one
Gość
Wysłany: 2011-11-02, 20:08   Wesele

Tylko i wyłącznie BPIS. mOje wesele tam było, dodatkowo byłem na kilku innych, nie licząc kilku bali karnawałowych i zawsze jest super - obsługa, pyszne jedzenie i zawsze jest go za dużo. Mogę zagwarantować pełną satysfakcję

???
Gość
Wysłany: 2011-11-02, 22:38   

ja pracowałem w wakacje w ośrodku laguna widziałem jak po kuchni szczury biegają właściciel nie wypłaca się nikomu albo się spóźnia z wypłatami właściciele są zadufani i niedbający o pracownika naprawdę odradzam robienia jakichkolwiek imprez w tych że lokalach to jest moja opinia którą wyrażam na tym forum :!: :!:

yassmin
Gość
Wysłany: 2011-11-02, 22:55   Re: Wesele

only_one napisał/a:
Tylko i wyłącznie BPIS. mOje wesele tam było, dodatkowo byłem na kilku innych, nie licząc kilku bali karnawałowych i zawsze jest super - obsługa, pyszne jedzenie i zawsze jest go za dużo. Mogę zagwarantować pełną satysfakcję

myślę,że BPIS pomału zaczyna ''schodzić na psy''...zawsze było tam super... ale od jakiegoś czasu zauważyłam,że daleko im do tego,co reprezentowali jeszcze jakieś 5 lat temu, oczywiście to tylko moja opinia z moich obserwacji.

Marta
Gość
Wysłany: 2011-11-04, 10:19   

BPIS ma małą sale, jest tam niezły ścisk przy 100 osobach

island
Gość
Wysłany: 2011-11-08, 10:49   

Wiec Amber Bay ok czy nie? prosze o podpowiedz bo w weekend chce wplacic zaliczke..dzieki!!

kotka
Gość
Wysłany: 2011-11-08, 10:59   

island napisał/a:
Wiec Amber Bay ok czy nie? prosze o podpowiedz bo w weekend chce wplacic zaliczke..dzieki!!

sam(a) zdecyduj...a potem będziesz miał(a) pretensję do wszystkich ,którzy wyrazili swoje zdanie:DD
ja od razu wiedziałam,gdzie chcę mieć swoje wesele...nie miałam wahań...nie pytałam na forum...pojeździłam,poobserwowałam i wybrałam..i jestem z tego zadowolona.

Ja
Gość
Wysłany: 2011-11-08, 15:40   

Jeśli zgodzisz się z tym aby teraz wpłacić zaliczkę, a w trakcie wesela (po pierwszym daniu) resztę to popełnisz wielki błąd. Jedyny hotel, który stosuje takie dziwaczne zasady. Jeśli oni nie ufają ludziom, ludzie nie powinni ufać im!!! TOTALNA PORAŻKA!!!! ODRADZAM!!!!

B_O_N_K

Wysłany: 2011-11-08, 16:06   

Tak się składa że chyba każdy tego typu lokal pobiera zaliczkę przed imprezą - to chyba normalne :-o Zaliczka taka jest nawet wskazana ponieważ w pewnym sensie zobowiązuje obydwie strony do wywiązania się z zawartej umowy.

Niemniej jeśli chodzi o płacenie reszty po pierwszym daniu to trochę dziwna praktyka. Za swoje wesele (w innym lokalu) płaciłem w poniedziałek (wesele odbyło się naturalnie w sobotę) i nie było z tym najmniejszego problemu.

Pozdrawiam :)

tyewer
Gość
Wysłany: 2011-11-08, 18:51   

Precz z Amber Bay.
Potrawy z najtańszych i przeterminowanych produktów.
Szef "zapomina" o wypłatach dla pracowników.
Większość pracuje na czarno.
Nie toleruję takich praktyk i nie polecam tego miejsca.

kolo
Gość
Wysłany: 2011-12-19, 16:33   

Masakra.. Sam myslalem zeby tam zrobic wesele, ale tak to czytam to sam nie iwem.. Jest naprawde az ta zle??

kamil
Gość
Wysłany: 2011-12-19, 17:53   

Zdecydowanie odradzam, koles nie wyplacil mi nic za 2 tygodnie ciezkiej pracy w takich warunkach. Bród smród i ubóstwo, kazano nam rozcieńczać soki itp. ogolnie kombinuja na kazdym kroku zlodzieje ;S

Iguś
Gość
Wysłany: 2011-12-19, 19:02   

Kamilu, temat mnie osobiście nie dotyczy, nie byłem i niczego tam nie planuję, ale co mają wspólnego twoje rozliczenia za prace z pracodawcą. Może nie wypłacił, bo był powód? Z organizacji wesela może być ktoś zadowolony. Mój znajomy organizował wesele córki w tym miejscu i bardzo sobie chwalił.

Odpowiedz do tematu