Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
darmowy podrecznik
Autor Wiadomość
ac89

Wysłany: 2014-09-05, 13:45   darmowy podrecznik

Czy wasze dzieciaki dostaly juz darmowe podreczniki? Moga je zabierac do domu czy nie?

aga30 

Wysłany: 2014-09-06, 19:16   

Nie mogą, a prace domową beda odrabiać na kserówkach, za które trzeba bedzie z pewnością płacic :hyhy:

filifionka

Wysłany: 2014-09-06, 20:11   

W SP nr 2 dzieci dostały podręczniki do domu już 2 września. A prace domowe faktycznie są na kserówkach - czyli tzw. kartach pracy.

TAEDA 

Wysłany: 2017-10-10, 13:07   

A ja wam przypomnę, że dzieci w podstawówce dostawały książki do domu na własność w okresie PRLu a zeszyty się kupowało po 30 groszy za sztukę. Czyli cofamy się i niedługo będziemy małpami.

JOJEC 

Wysłany: 2017-10-11, 15:58   

TAEDA napisał/a:
A ja wam przypomnę, że dzieci w podstawówce dostawały książki do domu na własność w okresie PRLu a zeszyty się kupowało po 30 groszy za sztukę. Czyli cofamy się i niedługo będziemy małpami.

Taeda prowokujesz!!!
Myślisz,że za czasów "komuny"były wykształcone małpy? Czy tez taka "wykształcona" małpa musiała posługiwać się językiem i wiedzą niezgodna z obecnym, tylko i wyłącznym kierunkiem?
Nigdy nie zgodzę się z projektem wyłącznej akceptacji wyrywkowej znajomości tematu. Uczeń ma umieć trzy razy więcej od swego wykładowcy. Na tym polega "rozwój". Nie na "testach"..

Odpowiedz do tematu