Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie podczas wyjazdu
Autor Wiadomość
ecek

Wysłany: 2015-09-05, 15:55   Ubezpieczenie podczas wyjazdu

Czy musieliście może kiedyś korzystać z ubezpieczenia od nnw na wyjazdach wakacyjnych - czy to w kraju lub za granicą? Chciałbym wiedzieć, czy rzeczywiście można liczyć na szybką pomoc ? No i dlaczego TU zawsze na początku mówią, aby ich informować a dopiero później podejmować inne kroki?

rezon

Wysłany: 2015-09-07, 08:34   Re: Ubezpieczenie podczas wyjazdu

ecek napisał/a:
Czy musieliście może kiedyś korzystać z ubezpieczenia od nnw na wyjazdach wakacyjnych - czy to w kraju lub za granicą? Chciałbym wiedzieć, czy rzeczywiście można liczyć na szybką pomoc ? No i dlaczego TU zawsze na początku mówią, aby ich informować a dopiero później podejmować inne kroki?

Zawsze jak coś Ci się dzieje to powiadamiasz towarzystwo ubezpieczeń na początku. Jeśli tego nie zrobisz to potem możesz mieć problemy z odzyskaniem kasy z ubezpieczenia . Tak jest i nic nie zrobisz aby to zmienić. Musisz się z tym pogodzić. Sam jeszcze nie miałem takiej sytuacji, w której bym z tej możliwości korzystał ale za to mam znajomego,który złamał nogę w Egipcie oraz... nie miał ubezpieczenia.KOsztowało go to prawie 20 tys. złotych i to nie w jakimś super url]. Tak więc sam sobie przekalkuluj czy opłaca Ci się tak ryzykowac czy może jednak wydać raptem te kilkadziesiąt złotych przy tygodniowym wypoczynku.
Ostatnio zmieniony przez B---A 2016-08-01, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  

vika

Wysłany: 2016-09-14, 11:58   

Osobiście nie miałam okazji się przekonać jak to działa. Natomiast w rodzinie był taki przypadek i nie było problemów, dzięki NNW kuzyn otrzymał odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. To chyba się jakoś w procentach określa. Od kilku lat wyjeżdżając na wakacje, a zawsze jak jadę za granicę oprócz karty EKUZ zabieram polisę na wyjazd. Kosztuje niewiele, zresztą ceny można sobie porównać na stronie Rankomat.

Malwina

Wysłany: 2016-09-21, 12:08   

Moim zdaniem grunt to odpowiednia kancelaria prawna, która się zajmuje odzyskiwaniem odszkodowań. Teraz ubezpieczyciele zaniżają wartość wypłacanego świadczenia nawet kilkukrotnie, czemu zatem mamy im to podarować? Już lepiej zapłacić kancelarii, a uzyskać większą kwotę. Duże znaczenie ma również procent uszczerbku na zdrowiu w tej kwestii. Xxxxxxx.

[Regulamin zabrania umieszczania treści reklamowych na forum.[/b]
Ostatnio zmieniony przez B---A 2016-09-21, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  

Ffgerigrs 

Wysłany: 2017-08-24, 09:45   

Ja tyle razy jeździłem i nigdy się nie ubezpieczałem i nic się nie stało wiec nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze.

Gebrats 

Wysłany: 2017-12-01, 09:31   

Ja też muszę właśnie ubezpieczyć się przed wylotem do Grecjii.

Odpowiedz do tematu