Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dietetyk
Autor Wiadomość
Fredek 

Wysłany: 2014-01-11, 11:26   

Takie wykłady zawsze są bezpłatne, tylko syplementy tam rozprowadzane sporo kosztują :-/

cherylady

Wysłany: 2014-01-22, 14:19   Re: dietetyk

taki ktos napisał/a:
Po co wam tacy ludzie ? W czasach gdzie w necie jest wszystko . Wystarczy czytac i chciec. Efekty bedą widoczne po jakimś czasie . O ile checi są prawdziwe i dieta stosowana . Wiem co pisze . Zszedłem ok. 15 kg w półtora miesiąca

A chociażby po to, że dieta dla cukrzyka różni się nieco od diety odchudzającej dla zdrowego człowieka.
Ostatnio zmieniony przez B---A 2014-01-22, 17:22, w całości zmieniany 1 raz  

Fig24 

Wysłany: 2015-07-28, 11:45   

Powiem wam, że dietetyk dietetykowi nie równy... Pierwsze co to trzeba sprawdzić opinie o danym dietetyku czy trenerze personalnym bo bez tego ani rusz... Druga sprawa to osobiście z nim porozmawiać, żeby sprawdzić jakie ma do nas podejście, żeby nie było, że będzie bardziej zainteresowany kasą niż pomoca nam... Ja swojego dietetyka szukałam bardzo długo aż w końcu trafiłam i w końcu jestem zadowolona z efektów... Powiem wam, że takie diety, które możemy sobie zrobić sami w domu są niczym w porównaniu do tego co może zaoferować nam dietetyk.. Efekty są oszałamiające :)
Ostatnio zmieniony przez B---A 2015-07-28, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  

Fredek 

Wysłany: 2015-07-30, 10:31   

Zgadza się Fig24. Po doradztwie dietetyków pustawo w portfelu i efekt krótkotrwały. Sam postanawiasz, ograniczasz jedzenie (nadal wcinasz to na co masz ochotę, tylko dużo mniej i regularnie) i codziennie podnosisz dupsko z fotela aby pobiegać, a efekt murowany i tani :( :!:

TAEDA 

Wysłany: 2015-08-03, 22:43   

Patrzajta kolego JOJEC, jakich czasów my dożyli.
Chłopy piszą o dietetykach ,ten dobry tamten najlepszy ........
Jak śpiewa Młynarski : "'a co do dajad , to mniej żryć panowie, mniej żryć".
Nie panikujcie--ja sie wami zajmę. Proponuję dietę łagierną : dwie brukwie z kotła wyciągane rękami o 5-tej rano przed rubką lesa.
Powiadam wam kochanieńcy--efekt murowany, a jak tanio wychodzi !

JOJEC 

Wysłany: 2015-08-04, 04:59   

TAEDA napisał/a:
Patrzajta kolego JOJEC, jakich czasów my dożyli.
Chłopy piszą o dietetykach ,ten dobry tamten najlepszy ........
Jak śpiewa Młynarski : "'a co do dajad , to mniej żryć panowie, mniej żryć".
Nie panikujcie--ja sie wami zajmę. Proponuję dietę łagierną : dwie brukwie z kotła wyciągane rękami o 5-tej rano przed rubką lesa.
Powiadam wam kochanieńcy--efekt murowany, a jak tanio wychodzi !

Ja to już zauważył dawno. Sie rodzi niby chłopiec,tłuściutki,okrąglutki i gdyby nie ogonek to byś nie poznał.Potem mama i babcia dbają o łagodność "linii" . Jak już taki młodzian dorasta to ma grubszą dupę niż baba i nogi "iksy" w tym czasie nabiera manier typowych dla kobiet-farbuje włosy,idzie do manikiur albo do dietetyka. Ale to tylko efekt zewnętrzny.Wewnątrz pozostaje nieporadnym osłem,niemyślącym kaleką.
No, ale pozostaje najważniejsza sprawa. TERA NAJWAŻNIEJSZY JE WYGLĄD.I NIC SIE INNEGO NIE LICZY. Latajo po ulicach z jakoś szmato na głowie albo z kijami od nart/a gdzie narty?/albo trenujo na siłowniach w smrodzie potu i uważajo że so mąndrzy i pienkni. W końcu wychodzi,że to je człekopodobny twór mający niewiele wspólnego z homo sapiens.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87
Zwróć uwagę na wyraz "nabyty"

TAEDA 

Wysłany: 2015-08-04, 11:18   

Wy JOJEC jesteście nienowocześni i nic nie rozumicie.
Obecnie młodzi ludzie chcą sterować przyswajaniem związków chemicznych. Na ich forach mamy całe listy suplementów diety i oni zastanawiają sie, czy mają brać 2000 mg. cynku dziennie wraz z witaminą B-17 , że nie wspomne o kwasach Omega-3.
Że też kuźwa natura to toleruje i nie kasuje takich organizmów ??!!
Ale oni analizują czy ich jelita przyswajają wystarczająco te kwasy Omega, czy też możeby pomóc jelitom i władować dawkę 30 X większą niż potrzebna, żeby zmusić organizm do tego przyswajania. Bo to takie zdrowe jest !
I od tego są dietetycy, pojeby genetyczne którym nie staje, mają doktoraty z fizjologii i ją poprawiają u innych za kasiorę.
Jak nasze pokolenie przeżyło to ja w takim razie nie mam pojęcia...............
Żarli my zielone jabłka, wiśnie rwali z drzewa i nie spadli żeby sie zabić, kąpali się w rzeczce razem z krowami i końmi, łazili na bosaka po kałużach. Nasze psy żarły resztki z talerza i żyły po 20 lat, a my sami jedliśmy chleb z masłem i cukrem, kluchy, schabowe i popatrz---żadne B-17 nam nie spadało , chyba że po tych niedojrzałych sliwkach dostało się sraczki.
Zdumiewające zjawisko kol. JOJEC, a jak się przypomni, że skaleczone miejsce zasypywaliśmy piachem żeby krew nie leciała---to ja już nie wiem czy my w ogóle żyjemy ??? A może wcale nie żyjemy tylko się tak nam wydaje ?

JOJEC 

Wysłany: 2015-08-04, 12:12   

Wy Taeda nie wprowadzajcie zamętu. :lol: Skoro piszecie to żyjecie.Te śliwki wam nie zaszkodziły,sraczka też nie.Wam może zaszkodzić tylko i wyłącznie dietetyk z tytułem dochtora albo ulęgałki z rowu. Nie wspomnę już o szczawiu Niesiołowskiego albo o barszczu....słynnym zabójcy.
I wyobraź sobie że te wszystkie szczawie są niczym w porównaniu z burgerem ze znanej sieci szybkoobsługowych amerykańskich przybytków.
A potem problem. Jak schudnąć. Bo mózgu też mało.
Chłop na wiosce jak się najadł kwaśnego mleka z chlebem pytlowym i puścił bąka to pół wioski słyszało i czuło.
Przypomniało mi się:
Kiedyś młodzian w skóry odzian ...... miał jak wieża ........... dalej wulgarne
A teraz studencik ..... ma jak pręcik .Wychuchany, wydmuchany mały instrumencik....
Pozdrawiam Stary Pryku. :-D
I przyjeżdżaj na kiełbasę z dzika . A i na wyrób sam... Napewno nie będziem dyskutować o kwasach omega i innych suplementach. :-D

lolek112 
Lol

Wysłany: 2016-12-05, 10:28   

jak szukasz dietetyka, to warto wejść tutaj szukamdietetyka.pl

Maksym2025 

Wysłany: 2016-12-17, 05:59   

Dzięki lolek

JOJEC 

Wysłany: 2017-03-10, 16:22   

qwerek napisał/a:
ja też dietetyka znalazłem na tej stronie co Lolek podał, ja korzystam z porad tej Pani XXX ]

Tylko dlaczego wy tak upodobali ten portal? Wy myślita ,że ludzie stąd głupie? To może wy głupie? :evil: I wam nawet do głowy nie przychodzi taka myśl?
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2017-03-10, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  

danusia23 

Wysłany: 2017-05-15, 10:31   

Należy pamiętać że sama dieta może nie wystarczyć, potrzebna jest aktywność fizyczna i może jakiś dobry suplement oczywiście na bazie naturalnych składników. Ja stosowałam Slimmer Time i muszę przyznać że na mnie zadziałał rewelacyjnie:)

justka

Wysłany: 2017-07-10, 14:29   

Suplementy to nie jest dobry pomysł. Najlepsze efekty przynosi dieta rozpisana przez dietetyka, a nie to co znajdujecie w sieci. Najważniejsze są proporcje, czyli odpowiednia ilość węglowodanów, białka i innych składników, a nie np. kalorie. Tylko w ten sposób (nie licząc ćwiczeń) można zrzucić zbędne kilogramy w sensowny i przede wszystkim zdrowy sposób.
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2017-07-10, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  

Krzysztof89 

Wysłany: 2017-08-08, 10:04   

Dokładnie tak. Wystarczy pamiętać, że efekty to w 70% dieta i w 30% ćwiczenia. Tylko tyle i aż tyle. Wystarczy mieć dobrą dietę i trochę się ruszać, a efekty się pojawią.

Gernars 

Wysłany: 2017-08-11, 08:14   

Ja sobie w internecie za 340 zł miesiecznie mam dietę całą doradztwo oraz treningi full opcja.

Odpowiedz do tematu