Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dietetyk
Autor Wiadomość
faxe 

Wysłany: 2013-10-18, 17:48   Dietetyk

Witam,czy w Augustowie lub okolicach Augustowa jest jakis dobry dietetyk?

henia

Wysłany: 2013-10-19, 08:16   

W Profamilii na 3 Maja widziałam na drzwiach informację. Proszę tam się przejść. I chyba na Rosiczkowej coś widziałam.

ella

Wysłany: 2013-10-19, 09:21   

a czy dietetyk ustala tez diety na przytycie? bo musze troche przytyc a nie moge wiec jak mowie ze chyba sie przede do dietetyka to raczej dziwnie ludzie reaguja

slb 

Wysłany: 2013-10-19, 13:52   

znajoma jest dietetyczką. Sam korzystałem z jej porad, dietę też mi ułożyła i jestem zadowolony. Fakt, że ja zrzucałem nadmiar, ale wydaje mi się, że jeżeli chodzi o przytycie to też nie powinien być kłopot.

mati.dziejaszek 

Wysłany: 2013-10-19, 23:02   

To też dobra faza, kto by pomyślał, że z przytyciem można mieć trudności, samemu mi ciężko w to uwierzyć, a też muszę przytyć i nie mogę. Ale do dietetyka nie pójdę i tak mam dość stresów.

taki ktos

Wysłany: 2013-10-20, 00:13   dietetyk

Po co wam tacy ludzie ? W czasach gdzie w necie jest wszystko . Wystarczy czytac i chciec. Efekty bedą widoczne po jakimś czasie . O ile checi są prawdziwe i dieta stosowana . Wiem co pisze . Zszedłem ok. 15 kg w półtora miesiąca

Sania 

Wysłany: 2013-10-20, 07:17   

W pewnym sensie zgadzam się z przedmówcą. Dietę można ustalić samemu korzystając z dostępnych źródeł.Najwięcej wysiłku potrzeba, by konsekwentnie trzymać się ustalonych zasad. Dietetyczka z całą pewnością uszczupli naszą kieszeń. Pierwsza wizyta ok. 50zł, ustalenie diety następne 50zł.Następna wizyta 50zł itp.Uważam, że rozsądniej przeznaczyć te pieniądze na lepsze jedzenie.
Kiedyś też osoba z rodziny konsultowała się z dietetykiem w sprawie przytycia. Należy jeść częściej, mieć pod ręką ( na biurku w pracy)jakieś przekąski, typu banan, jogurt czy jabłko.Wyeliminować stres itp. Takie sprawy zna każdy z nas, ale informację otrzymaną za pieniążki cenimy bardziej?

mati.dziejaszek 

Wysłany: 2013-10-20, 08:48   

Warto też od czasu do czasu przypalić sobie dobrego ziółka, zwiększa łaknienie.

JOJEC 

Wysłany: 2013-10-20, 11:26   

mati.dziejaszek napisał/a:
Warto też od czasu do czasu przypalić sobie dobrego ziółka, zwiększa łaknienie.

A masz? :-D

Patryk69

Wysłany: 2013-11-22, 16:15   

Cześć wszystko o dietach odpowiednich odżywkach oraz fachowa opinie dietetyków możecie sie dowiedziec na stronie xxx
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2013-11-22, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  

henio1988

Wysłany: 2013-12-09, 18:21   

Witam! jestem mgr dietetyki i udziele Ci porady dietetycznej, uloze jadlospis indywidualnie dla Ciebie (w otylosci, cukrzycy, chorobach przewodu pokarmowego, kobietom w ciazy, podniesiony poziom cholesterolu itp).!Wszystko online z mozliwoscia dojazdu do pacjenta i wykonanie analizy skladu ciala!! Wiecej informacji -xxx Zapraszam!
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2014-01-11, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  

omega

Wysłany: 2013-12-10, 23:04   

Jeśli zależy Ci naprawdę na dobrym dietetyku, to zapytaj Panie w Centrum "Piotruś Pan". Oni sprowadzili świetna kobietę z Warszawy. Byłam na jej wykładzie- osobiście jestem pod wrażeniem. Na pewno maja namiary na ta panią dietetyk.

Tonia 
Tonia

Wysłany: 2014-01-08, 21:34   

Byłam kiedyś w Warszawie u dietetyczki, ale trochę zawaliłam sprawę bo zaniedbałam dietę.Jednak z samej wizyty byłam zadowolona, musiałam nawet przynieść jej wyniki badań , na miejscu też mnie zważyła, zmierzyła tkankę.

$K$ 
BRK

Wysłany: 2014-01-11, 08:45   

15 kilo w 6 tygodni to raczej głupota, a nie jakaś dobra zbilansowana dieta, podstawa do chudnięcia lub tycia jest wyliczenie indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego, wyliczenie makroskładników B T W. Co do diet od dietetyka to myślę ze dieta za 50 zł to gotowy szablon diety na 7 dni, a nie indywidualnie ułożona dieta pod dana osobę. Wiec bym sobie darował wydawanie kasy na takie szablony, których jest pełno w necie za free. Wystarczy trochę posiedzieć i poczytać w necie, poszukać artykułów, kalkulatorów, są tez przydatne programy do układania diet. Wystarczy trochę chęci i czasu by ułożyć sobie dobry plan żywieniowy adekwatny do celów jakie sobie stawiamy, trzymać się założeń i obserwować swoje ciało czy daje to efekty czy nie. Jak daje to super, jak nie to modyfikujemy, zmniejszamy, dodajemy aż zaczniemy widzieć efekty, trzeba tez mieć dużo zaparcia i samodyscypliny .

omega

Wysłany: 2014-01-11, 08:56   

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie się dowiedziałam, że 18 stycznia będzie wykład tej Pani Dietetyk z Warszawy o nietolerancjach pokarmowych. Z tego co wiem- bezpłatny.
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2014-01-11, 11:15, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu