Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W październiku nad morze.Gdzie najlepiej?
Autor Wiadomość
ecek

Wysłany: 2016-09-22, 10:27   W październiku nad morze.Gdzie najlepiej?

Czy warto pojechac we pazdzierniku nad morze, a jeżeli tak to gdzie? Piszcie gdzie byliście, jaka była pogoda we wcześniejszych latach i co robiliście.

modrzej
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 11:39   

Ja byłem nad morzem rok temu. Pogoda nam się trafiła świetna. Cały czas praktycznie świciło słonce oraz było ciepło, tak więc chodziliśmy z krótkim rekawkiem. Wybraliśmy Trójmiasto, nocowaliśmy w Gdansku. Odwiedziliśmy przy okazji Malbork,Jastrzebią Górę i Hel czyli wypoczywaliśmy dosć aktywnie. Na miejscu warto jest wynająć sobie apartament

W tym roku chcemy wrócić i wybrac się na dzień czy dwa promem do Szwecji.
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2016-11-18, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  

amanda89

Wysłany: 2016-11-18, 21:27   

Już listopad ale i tak dobrze się wybrać.. :) a polecam Jarosławiec, i jak już mogę polecić domek do którego najczęściej się wybieram to xxx Tylko,że wiadomo,że domek to tylko w okresach letnich. Ale nad morze warto się wybrać powdychać zdrowego powietrza :)
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2016-11-18, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  

Wiola 26 

Wysłany: 2016-12-01, 14:00   

morze jest dobre, ale chyba najlepiej w lato. Nie wiem czy nie zdecydować się na urlop zagranicą. Nie dość, że ceny w okresie jesiennym spadają to można trafić na naprawdę tanie loty. Rok temu w październiku byłam w Grecji, wystarczyło mi pieniędzy na tygodniowy pobyt z przelotem. Zaś za pobyt 9 dniowy nad morzem w Mielnie wydałam więcej niż tu. Niestety, po takim urlopie ciężko dopiąć budżet. Pamiętam, że korzystałam z szybkich pożyczek przez internet. Znając zasady funkcjonowania takich produktów nie musiałam niczego się obawiać. Spłaciłam dług w ciągu trzech miesięcy, a wspomnieniami żyję do dziś.
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2016-12-01, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  

drozd

Wysłany: 2016-12-01, 17:22   

[quote="Wiola 26"]morze jest dobre, ale chyba najlepiej w lato. Nie wiem czy nie zdecydować się na urlop zagranicą. Nie dość, że ceny w okresie jesiennym spadają to można trafić na naprawdę tanie loty. Rok temu w październiku byłam w Grecji, wystarczyło mi pieniędzy na tygodniowy pobyt z przelotem. Zaś za pobyt 9 dniowy nad morzem w Mielnie wydałam więcej niż tu. Niestety, po takim urlopie ciężko dopiąć budżet. Pamiętam, że korzystałam z szybkich pożyczek przez internet. Znając zasady funkcjonowania takich produktów xxx nie musiałam niczego się obawiać. Spłaciłam dług w ciągu trzech miesięcy, a wspomnieniami żyję do dziś.[/quote
Gdzie jest moderator. Przecie to jawna rwklama.temat za tematem o jakich pozyczkach...
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2016-12-01, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  

Vebefkirs 

Wysłany: 2017-08-24, 11:04   

Ja ogólnie nie polecam jeździć nad morze zimą jest tam ponuro nudno nie ma co robić a o ludziach to już nie wspomnę bo nie ma ich wcale.

zoog

Wysłany: 2017-11-09, 16:33   

Może w październiku? Ok, ale na pewno nie polskie...
Kierunki, które polecam na październik to:
Egipt
Cypr
Turcja (Riwiera Turecka)
Malta
Wyspy kanaryjskie

Z niskobudżetowych tematów to będzie wszystko. Możesz jeszcze poprosić o sugestie w Travelplanet, ale raczej to już będzie egzotyka i dużo wyższe sumy. W przypadku Malty nie spodziewaj się hotelarstwa na wysokim poziomie, ale w pozostałych przypadkach za normalne pieniądze znajdziesz już naprawdę wypasione hotele.

Odpowiedz do tematu