Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyczka, fryzjer, solarium
Autor Wiadomość
renia
Gość
Wysłany: 2009-07-14, 21:29   

tanio nie znaczy dobrze ;-)

gość
Gość
Wysłany: 2009-08-31, 14:50   

ja ostatnio bylam na romatowskiego bo słyszałam ze tam dobrze robia i moge przyznac ze spodobalo mi sie tam i kosmetyczka na miejscu

gogo
Gość
Wysłany: 2009-12-19, 21:20   Salon kosmetyczny

Miom zdaniem najlepszą kometyczką jest KAsia z salonu XXXXXXXXXXJest ona bardzo doświadczona w swoim zawodzie (wiele lat praktyki za granica). Jej mały salon w pełni zaspokoił moje oczekiwanie, a masaż twarzy i dekoltu rozluźnił i odrężył. Dodatkowym atutem jest puszczana muzyka relaksacyjna podczas zabiegu oraz aromaterapia. Naprawdę trudno zanleźć w naszym mieście tak profesjonalną osobę z takim podejściem do klienta. Polecam i napewno bedę jej klientka.
Jej adres to chyba XXXXXXXXXXXXXX
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2010-09-08, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  

SZPICEL
Gość
Wysłany: 2010-01-02, 13:09   Hehe...

Ty gogo-ta Kasią z Odnowy to chyba Ty jestes, co ???
taka reklama, do tego za freeko :P
Osobiscie fryzjera poleacm ta no na xxxxxxxxxxxxxxxxxx :)
Wogóle co na Sródmiesciu to najlepsze w calym tym naszym małym, wiejskim BaU =]
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2010-09-08, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  

gogo
Gość
Wysłany: 2010-01-04, 10:07   Odnowa

Panie Szpicel, byłam tam i jestem zadowolona wiec wypowiadam się jak najbardziej pozytywnie o salonie i o Pani Kasi

w potrzebie
Gość
Wysłany: 2010-02-23, 18:04   

a jak wyglada sytuacja z masazem w augustowie??
potrzebuje kogos do wymasowania plecow a nie mam pojecia gdzie isc ktos ma jakies typy?

pysiulka
Gość
Wysłany: 2010-02-28, 22:24   kosmetyczka-naczynka

Witam Wszystkich.
Chciałabym zamknąć naczynka na twarzy, ale nie wiem gdzie mam się udać. Może ktos mi podpowie, która kosmetyczka robi to najlepiej ;-) Pozdrawiam Wszystkich uczestników Forum Augustów24 :->

gosc
Gość
Wysłany: 2010-06-21, 17:25   fryzjer

witam mam pytanie czy ktoś może czesał sie w salonie fryzjerskim EWA? na skorupki chyba?

rau
Gość
Wysłany: 2010-09-08, 09:47   

DLACZEGO ZNOWU JEST KRYPTOREKLAMA?!
GDZIE PODZIAŁ SIĘ ADMINISTRATOR STRONY?!

ADMINISTRATOR MA SIĘ DOBRZE :) MODERATOR TAKŻE - JEDNAK ZE WZGLĘDU NA LICZBĘ TEMATÓW I INNE OBOWIĄZKI NIE ZAWSZE MOGĄ NATYCHMIAST ZAREAGOWAĆ. DLATEGO -TYM BARDZIEJ DZIĘKUJEMY ZA CZUJNOŚĆ I ZA SAMOKONTROLĘ Z WASZEJ STRONY.
:-D
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2010-09-08, 14:42, w całości zmieniany 2 razy  

Kasia
Gość
Wysłany: 2011-03-24, 11:56   

Takich tematów na forum jest parenaście. A co do polecania kogoś - ilu ludzi tyle zdań i jak poczytasz poprzednie tematy to zobaczysz, że polecanych kosmetyczek jest conajmniej z 10 i każda ma swoje plusy oraz minusy.

mmm
Gość
Wysłany: 2011-03-24, 12:21   

ja robiłam w salonie odnowa tutaj nad bankiem wbk bylam naprawde zadowolona.
nic mocnego i bardzo kobieco

jaaaa
Gość
Wysłany: 2011-12-16, 00:45   

kochane dziewczynki nie korzystam z usług augustowskich fryzjerów :-( powiem szczerze że nie znajdziecie dobrego fryzjera jest ich multum ale dobrych?.... :-| spędzasz pół dnia i jesteś lżejsza o 120zł albo dopadną Cię stażystki i po tobie :-/ ja osobiście polecam Awangarde w Grajewie!! :spoko: może to nie tak blisko ale fryzjera nie odwiedzasz codziennie wiec mozna sobie pozwolic na taki wypad ;-) dziewczyny naprawde znają się na swojej pracy i nie zrobią czegoś co nie bedzie Ci pasować naprawde potrafia doradzić. :spoko: :spoko:

augustowianka
Gość
Wysłany: 2011-12-16, 08:55   kosmetyczka, fryzjerka, solarium

Od kilku lat korzystam z usług tej samej fryzjerki, do niedawna miała zakład na ulicy Kasztanowej obecnie na ulicy Nowomiejskiej - nad Sklepem Ogrodniczym ABC. Polecam, dziewczyna jest obrotna, sympatyczna zna się ta tym co robi, a do tego wydaje mi się, że nie jest droga - jak na Augustów :-) . Po za tym w jej salonie znajduje się solarium, które jest nowiuteńkie, co do cen to nie wiem bo nie miałam jeszcze okazji z niego skorzystać. Za ścianą jest kosmetyczka - ta, która miała swój gabinet na ulicy Żabiej, nad Bankiem Zachodnim. Więc dziewczyny wszystko w jednym miejscu :-) .

jaa
Gość
Wysłany: 2011-12-16, 09:15   

Ja wręcz przeciwnie, nie polecam zdecydowanie tej fryzjerki co była na Kasztanowej . Raz tam byłam . Zmarnowała mi włosy na dobre 2 miesiące. Było lato i nie można ich było ukryć pod czapką, wstydziłam się wyjść na ulicę. Moja znajoma również miała tak ufarbowane ,że musiała jechać do Białego poprawiać mo miała komunię i nie mogła czekać aż odrosną.

Krysia
Gość
Wysłany: 2011-12-16, 09:17   

Dziewczyna nad ogrodniczym jest ok, ale często do zakładu przychodzi jej mąż, gbur niesamowity, który psuje atmosferę zakładu. Wchodzi bez słowa, z żoną widział się wcześniej, więc komu i po co ma mówić "dzień dobry"? Klientkom? Te traktuje, jak powietrze,a idąc w kierunku okna przechodzi obok siedzących z "różnościami" na głowach obrzucając je obrzydliwym spojrzeniem. Czuję się wtedy bardzo niekomfortowo, ponieważ z farbą na głowie nie wyglądam wyjściowo i nie życzę, aby oglądał mnie obcy facet, nawet, jeśli jest mężem fryzjerki. Ale on nie jest w stanie zrozumieć tych subtelności, w końcu przyszedł do żony, czyli do siebie!! Co innego, gdybym poszła do faceta fryzjera, nie miałabym żadnego problemu, mój wybór, a dla faceta fryzjera byłabym po prostu klientką.

Odpowiedz do tematu