Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomóżmy księdzu!!!
Autor Wiadomość
4MariaK

Wysłany: 2016-05-27, 16:35   Pomóżmy księdzu!!!

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski apeluje o pomoc

Chodzi o ochronę dzieci biskupa z małopolski poczętych in vitro przed śmiercią. Biskup chce zabić swoje dzieci. Ks. Tadeusz ujawnia sprawę.

http://wiadomosci.onet.pl...ign=podziel_sie

O tym, że to biskup tutaj
http://www.radiokrakow.pl...m-wiedza-i-nic/

Mam wrażenie, że wszystkim zależy tylko na wyciszeniu tej sprawy i wpłynięciu na ks. Tadeusza by milczał albo nawet kłamał. I to w Kościele poraża najbardziej. Jeśli nie kler, jeśli media katolickie milczą lub kłamią to gdzie są zaangażowani wierni? Cały Kościół taki jest?

pralina

Wysłany: 2016-05-27, 18:06   

I oni będą mi mówić jak mam żyć...

JOJEC 

Wysłany: 2016-05-27, 19:11   

http://migawki.blog.onet....eski-czyli-kto/ :-D
I skąd wiadomo ,że wymieniony nie działa przeciw kościołowi? I czy to wszystko prawda?

dżin_Dobry 

Wysłany: 2016-05-28, 10:50   

Hipokryzja pełną gębą...

mistral

Wysłany: 2016-05-30, 19:11   

JOJEC napisał/a:
http://migawki.blog.onet.pl/2007/02/26/ksiadz-isakowicz-zaleski-czyli-kto/ :-D
I skąd wiadomo ,że wymieniony nie działa przeciw kościołowi? I czy to wszystko prawda?

"Ciemny lud to kupi". Wiadomości o zabarwieniu emocjonalnym mają lepszą nośność i wpływ na opinię publiczną. W imię postępowej laicyzacji pozbawionej wartości chrześcijańskich.

4MariaK

Wysłany: 2016-06-05, 12:21   

JOJEC napisał/a:
http://migawki.blog.onet.pl/2007/02/26/ksiadz-isakowicz-zaleski-czyli-kto/ :-D

Szkodzi kościołowi. Bo kościół to mafia oszustów. Oszuści współpracujący z komuną i gwałcący dzieci bardzo go nie lubią.

PS. Biskup o którym mowa to biskup Kaleta. Żaden biskup ani papież nie pomaga tej kobiecie. Taki jest kościoł prawdziwy a nie udawany. Isakowicz też już zamilkł w tym temacie więc woli życie w spokoju niż kłopoty i nie jest ideałem, bywa czasami po prostu mniejszą świnią w porównaniu z resztą.

JOJEC 

Wysłany: 2016-06-05, 14:06   

Widzisz Mario!!!
Niektórym jest to mafia oszustów ,niektórym największa świętość! Proponuję nabrać dystansu do tego tematu...
A teraz inna sprawa. Za moją poprzednią wypowiedź otrzymałem ostrzeżenie o treści:"Prosz? nie reklamowa? szkó?." O ile się orientuję uprawnienia do wydawania ostrzeżeń posiada administracja forum? Nie będę czekał na inne..
Niniejszym rezygnuję z tegoż forum. Życzę wytrwałości innym w odpieraniu zarzutów nie mających nic wspólnego z faktami.

TAEDA 

Wysłany: 2016-06-06, 01:14   

Wyrażam sprzeciw.!
Miał miejsce przypadek o nazwie "niechcący".
JOJEC powinien być zbanowany 1500 razy za swoje poglądy polityczne -- A NIC TAKIEGO SIĘ NIE STAŁO.
Natomiast został lekko zbanowany za wypowiedź w wątku bez znaczenia o jakiejś tam szkole.
Po prostu moderator miał zły dzień. Coś mu się popierniczyło.
A więc----kolego JOJEC--pisujecie na forum bardzo tolerancyjnym, a to był przypadek , takie potknięcie.
Powinniście tu pisać, bo forum zamiera, a wojna blisko i należy uświadamiać lud wschodnio słowiański , bo to sami maluczcy są i nic nie kumają....i słuchają księdza Zaleskiego,
a oni Was powinni słuchać bo to prostaczkowie są bez mózgu.
Ad rem : tenże ksiądz to stary agent służący najpierw Unii Wolności a teraz partii KOD.Przecież to figurant telewizyjny jest ! Niezależnie od tego o czym mówi--to są to zwykle sprawy opracowane przez obcą agenturę. Taki z niego Zaleski jak ze mnie Rozencwajg.
Myśl ludu białostocko--suwalski, bo chrzanicie jak Jakub Szela po mózgojebie.
I tyle z was Ojczyzna ma pożytku.

JOJEC 

Wysłany: 2016-06-06, 06:30   

Aby nie być gołosłownym zapraszam Panie Zbyszku do siebie. Sprawdzimy razem jakie i ile jest treści reklamowych w wysyłanych przeze mnie postach. Analizowałem to przeglądając moje wypociny przez ostatnie pół roku i nie znalazłem nic!!!!!! Chętnie zaproszę też innych forumowiczów...
Zaproszony zostałem do uczestnictwa w innym forum ok pół roku temu. Odmówiłem. Poczytałem na temat tegoż. Jest to forum sterowane z Niemiec i ma za zadanie "umilanie" życia odmawiającym. Czy taka możliwość istnieje ? Tego nie wiem... W każdym bądź razie jeżeli w moich postach znajdujecie treści reklamowe a u mnie tego brak... to co?
Dzięki TAEDA za wsparcie .

TAEDA 

Wysłany: 2016-06-06, 13:39   

Napiszę w punktach o co mi idzie, bo pisanie w punktach uprawiał niepiśmienny mój pułkownik spod Lenino--Berlino i proszę..............Berlin zdobylim--śmy . Czyli to jest skuteczne.

1---W żadnym poście JOJCA nie ma treści reklamowych.

2--jeśli uznano że jest taka treść --to przez pomyłkę, bo na tym forum stale ktoś umieszcza reklamy w sposób pokrętny i moderator naprawdę może się zgubić.
Podam przykład: Strasznie duży krab ugryzł mnie w dupę na wspaniałej plaży w MAROKKO, gdzie przypadkiem pojechałem zamiast jechać do Augustowa.
We wspaniałym szpitalu w MAROCCO zszyto mi tyłek wspaniałymi nićmi marokańskimi, jakich w Augustowie nie kupiłbym za tę kwotę. No ale jeśli ktoś chce wypoczywać na plaży nad Neckiem, to jego sprawa.

3--- zobowiązuję kol. JOJCA do dalszego pisania na tym forum, bo zgłaszanie protestu w postaci niepisania spowoduje w umysłach tutejszych gospodyń wiejskich znaczne straty społeczne.

4--- Dochodzenie prawdy jest możliwe tylko za pomocą kałasznikowa, natomiast jakieś analizy, kombinacje, obrażanie się, strajki, uciekanie w niszę ogródkową (TRUSKAWKI), nie przynosi efektów . Uczcie się JOJEC od starszego pokolenia np. od Feliksa, bo oni byli skuteczni w swojej walce.
Zacznijcie od kupienia wiadra cynkowanego na naboje, a w przerwach ich zbierania--piszcie nadal. W razie gdyby naboi nie dowieźli--przyda się wiadro owo na truskawki.

PS. ja nie będę "pomagał księdzu" Uważam,że najpierw powinien on porozmawiać ze swoim rabinem.

beaciunia 

Wysłany: 2016-08-24, 20:33   

No nie ma mowy o tym, żeby to była prawda. Widzę tu jedną wielką ściemę.

Sabven

Wysłany: 2018-01-12, 08:46   

Super trzeba pomagać ;) Ja jestem za pomocą księdzu.

Odpowiedz do tematu