Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Całodobowe parkowanie
Autor Wiadomość
JOJEC 

Wysłany: 2017-11-13, 17:16   Całodobowe parkowanie

Od wielu lat zmagamy się wszyscy z zaparkowanymi samochodami na ulicach,chodnikach w miejscach utrudniających nam przejście lub przejazd. Zaobserwowałem takie zjawisko na ulicach Zygmuntowska,Nowomiejska,Nadrzeczna i w okolicach tych ulic. Nie wiem czy właściciele aut są pozbawieni jakiegokolwiek rozsądku czy też robią to celowo.
Pewien jestem postępowania kilkunastu właścicieli , którym nie chce się wjechać na posesję.Mają bramę wjazdową ,mają własne wjazdy i garaże jednak ich samochody pozostawiane są na ulicy lub chodniku przez całą dobę pod własnym domem...
Jak wpłynąć na tych ludzi? Jak dotrzeć do ich świadomości? Wiem. Są drastyczne środki ale nie na tym problem polega aby zmuszać tylko dotrzec do ich świadomości o ile to jeszcze możliwe...

nk

Wysłany: 2017-11-14, 05:30   

odwieczny problem ,latem jest gorzej dochodzą jeszcze dwie przyczepy na kajaki które stoją ha chodniku cały sezon .to się nazywa lenistwo ,postawię bo mi wolno ale nie myślą że jadąc samochodem trzeba robić slalom.tak jest też z kobietami które prowadzą wózki z dziećmi nie idzie chodnikiem tylko ulicą

Odpowiedz do tematu