Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bynio
2011-07-12, 17:03
dzieci..
Autor Wiadomość
stoprocent

Wysłany: 2015-07-01, 21:02   

zboczenie wielu księży to fakt i sami niektórzy się do tego przyznają. A kto chce nie widzieć patologii, niech się okłamuje, albo się nadstawi w dobrowolnej ofierze zamiast przypadkowych i bezbronnych ofiar-dzieci, przynajmniej będzie miał przyjemność.
Nawet tegoroczna sprawa:
"W szkole podstawowej w miejscowości Wicina kilka miesięcy temu doszło do wstrząsającego zdarzenia. Podczas lekcji religii ksiądz katecheta miał zmuszać jednego z uczniów do symulowania seksu oralnego na forum klasy. Według uczniów ksiądz w czasie lekcji wyjął butelkę z rozporka i kazał jednemu z podopiecznych symulować na niej seks oralny. Sprawę zgłosili policji rodzice 11-latków, uczniów szkoły w Wicinie. Katecheta został zatrzymany przez funkcjonariuszy 23 stycznia tego roku. Podczas przesłuchań ksiądz przyznał, że taka sytuacja miała miejsce. Jednak twierdził, ze była ona żartem i nie miała absolutnie podtekstu seksualnego."
http://www.se.pl/wiadomos...dem_636910.html

TAEDA 

Wysłany: 2015-07-01, 22:26   

Szanowni obywatele tkwicie w pewnym błędzie.
Księża tak naprawdę nie są dewiantami do tego stopnia jak to się przedstawia w prasie.
Jest znacznie gorzej.
U ludzi kościoła wykryto pewien błąd w chromosomach--taki sam dla wszystkich ale błąd ten jest płytszy lub głębszy w zależności od przypadku.
Pisałem już kiedyś o tym--to sie nazywa roboczo--gen wiary.
A ponieważ błędy genetyczne lubią wywoływać wielostronne różnice w stosunku do przeciętnej (zdrowej)-- różnice w zachowaniu, toku myślenia itd.--no to u osoby mocno wierzącej można się spodziewać zdumiewających zachowań.
Opisany tu przykład z butelką to jest właśnie to. Po prostu katecheta uważał (taki ma mózg) że seks oralny jest czymś tak straszliwym, że warto go zochydzić każdą metodą.
Ktoś inny wcale by tak nie uważał,po prostu dał by dzieciakowi wpierdol jakby coś takiego od dziecka usłyszał--zobaczył itd.
Uwielbiam naprowadzać świadków Jehowy na inną drogę. Co poniektórzy mówią mi że mogę ich doprowadzić do samobójstwa........taki jestem sugestywny. :-) )))))))))
Ci świadkowie to są ludzie absolutnie wierzący, bardziej niż nasi księża.
Strasznie lubię obserwować jakimi drogami idzie u nich ta myśl życiowo -filozoficzna. A jak się im powie coś nowego czego sie nie spodziewają--to mogiła==są bezradni jak dzieci.
Ale----podam kilka dowodów na chorobę psychiczną przedstawicieli naszego kościoła.
1----do szatana należy mówić po łacinie bo on może nie rozumieć innego języka.
2---dziecko zrodzone bez ślubu powstało z grzechu.
3---znachor powinien być zabity bo on leczy choroby a przecież Bóg przeznaczył chorego do śmierci---znachor walczy więc z wolą Boga, a więc jest szatanem.(poczytajcie sobie materiały ze sledztwa babek zielarek w Polsce).
4---należy miłować swego nieprzyjaciela.
5---kąpać się w łazience należy w koszuli aby nie widzieć swojej golizny--to jest grzech.
6---in vitro jest grzechem bo zabija się duszę zarodków.
Te i inne poglądy głoszono dawniej a niektóre także dzisiaj. 2 tysiące lat wcześniej istniała cywilizacja Grecka i Minojska gdzie za gadanie takich pierdół człowiek byłby izolowany i leczony psychiatrycznie.
A więc--jest gorzej niż się wydaje.
Kościół jest ostoją ludzi ciężko chorych psychicznie ; oni tam znajdują azyl.
Wiary używa sie często do nadania jej roli przywódczej dla życia w społeczeństwie.
Wynika z tego ,że przywództwo nad maluczkimi powierzyliśmy ludziom chorym .
Skutek tego--po 2 tysiacach lat---już widać.
PS. polecam kupić i przeczytać ksiażkę pt. "Gilgamesz" --zakazaną w seminariach duchownych. Jest to tłumaczenie na polski poematu narodowego z epoki babilońskiej, który to poemat znaleziono na tabliczkach i przetłumaczono początkowo na niemiecki. Problem w tym, ze jest on o 2 tys. lat starszy od biblii, a mówi o tym samym jako o legendzie ludowej.
Wniosek--biblia nie jest pismem objawionym lecz jest opowiastką literacką.
Było wydanie w latach 70--tych , jest na allegro.

ewa680

Wysłany: 2015-07-02, 11:29   

A Taeda wypowiada się na wszystkie tematy, omnibus się znalazł. Tylko, że takie wypowiedzi: "A ponieważ błędy genetyczne lubią wywoływać wielostronne różnice w stosunku do przeciętnej (zdrowej)-- różnice w zachowaniu, toku myślenia itd.--no to u osoby mocno wierzącej można się spodziewać zdumiewających zachowań. ...Kościół jest ostoją ludzi ciężko chorych psychicznie ; oni tam znajdują azyl. ...Wniosek--biblia nie jest pismem objawionym lecz jest opowiastką literacką." są obrazą Katolików i moim zdaniem moderator powinien zareagować.
Z kolei takie wypowiedzi Taedy jak:
"Ale----podam kilka dowodów na chorobę psychiczną przedstawicieli naszego kościoła.
1----do szatana należy mówić po łacinie bo on może nie rozumieć innego języka.
3---znachor powinien być zabity bo on leczy choroby a przecież Bóg przeznaczył chorego do śmierci---znachor walczy więc z wolą Boga, a więc jest szatanem.(poczytajcie sobie materiały ze sledztwa babek zielarek w Polsce).
5---kąpać się w łazience należy w koszuli aby nie widzieć swojej golizny--to jest grzech.
6---in vitro jest grzechem bo zabija się duszę zarodków. "
świadczą o tym, że nie zna nauczania Koscioła Katolickiego w sprawach wiary i moralności.
Pokaż człowieku, w którym miejscu Katechizmu Kościoła Katolickiego są takie zapisy. Natomiast z doświadczenia wiem, że ludzie, którzy mają problemy ze swoim zdrowiem psychicznym często szukają takich symptomów u innych. No i ostatni wniosek, Taeda, jeżeli jesteś niewierzacym i nie pasuje Ci nauczanie Kościoła to zrozum Ciebie żadne wymogi katolickie nie obowiązują.

TAEDA 

Wysłany: 2015-07-02, 12:46   

Jak to jest --praktykujący katolicy ciągle są urażeni, obrażeni, domagają sie interwencji.
Ty się zapytaj tych ludzi spalonych na stosie w imię różnych głupot wiary--czy oni nie czują się urażeni czasami. A jak ksiądz obecnie palcem wytyka że stary Maciaszczyk nie przychodzi do kościoła --to co ?
Jak napisałem że Biblia nie jest pismem objawionym to podałem źródło , które tego dowodzi. (mowa o poemacie Gilgamesz , który jest od Biblii starszy ).
Przeczytaj to zrozumiesz.
Nas, ludzi, w każdym stuleciu obowiązują zasady mądrości i logiki. Bo jak nie--to dochodzi do inkwizycji. Czyli do dominacji zidiocenia nad prawami naturalnymi. I zgodnie z tymi zasadami logiki, należy najpierw przebadać funkcjonariuszy kościoła na istnienie ew. błędów genetycznych a potem dopiero można płakać, że jakiś ksiądz--katecheta wsadził se butelkę i kazał ją ssać dzieciom.

JOJEC 

Wysłany: 2015-07-05, 04:59   

TAEDA napisał/a:
Jak to jest --praktykujący katolicy ciągle są urażeni, obrażeni, domagają sie interwencji.
Ty się zapytaj tych ludzi spalonych na stosie w imię różnych głupot wiary--czy oni nie czują się urażeni czasami. A jak ksiądz obecnie palcem wytyka że stary Maciaszczyk nie przychodzi do kościoła --to co ?
Jak napisałem że Biblia nie jest pismem objawionym to podałem źródło , które tego dowodzi. (mowa o poemacie Gilgamesz , który jest od Biblii starszy ).
Przeczytaj to zrozumiesz.
Nas, ludzi, w każdym stuleciu obowiązują zasady mądrości i logiki. Bo jak nie--to dochodzi do inkwizycji. Czyli do dominacji zidiocenia nad prawami naturalnymi. I zgodnie z tymi zasadami logiki, należy najpierw przebadać funkcjonariuszy kościoła na istnienie ew. błędów genetycznych a potem dopiero można płakać, że jakiś ksiądz--katecheta wsadził se butelkę i kazał ją ssać dzieciom.

Czekaj ,czekaj Taeda a czy przypadkiem proces o którym mówisz nie dotyczy również przedstawicieli polityki? Polityki ateistycznej? Gdzie Bóg nie ma nic wspólnego ze zidioceniem?A całe narody /nacje/ podporządkowane są stanowionemu prawu przez idiotów? Czy w tych przypadkach można mówić o błędach genetycznych "funkcjonariuszy" polityki? Chodzi o Hitlera,Stalina,Mussoliniego i wielu jeszcze innych z czasów historycznych a i obecnych.
Nie bronię "kościoła" ,"synagogi","meczetu". Wydaje mi się ,że podczas dość długiej historii jaką znamy ,różnie to bywało.
Czasami myślę o Fenicjanach i cholerka, oni byli twórcami religii o największym zasięgu i największej ilości wiernych. Powiedziałbym nawet ,że jest to religia nad religiami. :-D
Nie napisałem o dzieciach.Znamy morale wpajane dzieciom z Hitlerjugend albo Komsomołu a obecna religia mamony przewyższyła wszystko.
Wczoraj byłem świadkiem zajścia.
Dziadek poprosił wnuka o szklankę wody. I wiesz jaka była odpowiedź?
"A CO JA Z TEGO BĘDĘ MIAŁ?"
Znam również fakty szantażu rodziców przez ich dzieci.
" nie kupiłeś mi komputera to ja powiem na policji,że mnie bijesz"
Sumując . Wiele jeszcze można się spodziewać po dzieciach,które nie są własnością rodziców a państwa i wychowywane są bezideowo. Dlatego też biorę poprawki na wypowiedzi i postępowanie dzieci co nie oznacza ,że dorośli nie są winni. Przed kilkoma laty głośno było na temat pedofilii w ogóle. A teraz głośno jest na temat pedofilii w kościele.Coś w tym jest.

TAEDA 

Wysłany: 2015-07-06, 00:18   

W zasadzie kol. JOJEC ma rację. Są grupy społeczne inne ,które także wykazują cechy błędów i to dziedzicznych. Nie mogę jednak się oprzeć wrażeniu, że cechy funkcjonariuszy kościoła nie mają sobie równych w swej dewiacji.
Mogę zrozumieć Pawkę Morozowa, bo szło o rachunek krzywd i szczęście dla ubogich.
Ale jak mi pomidor mówi,że zabijam duszę dziecka w ramach in vitro---to wybaczcie towarzyszu JOJEC, ale za te idiotyzmy to już tylko łagier.
Całkowicie się zgadzam z Wami, że rasa kananejska wykazuje cechy degeneracyjne i to od czasu fenicjan. Szkoda,że tak powoli im sie to pogłębia.

JOJEC 

Wysłany: 2015-07-06, 02:59   

Wydaje mi się ,że in vitro jest tematem zastępczym,oczywiście drażniącym kler,nagłaśnianym niesamowicie przez wrogie nam nośniki informacji. Wypowiedzi jednego czy drugiego klechy są specjalnie nagłaśniane aby odnieść skutek negatywnej postawy w stosunku do kościoła. To jest chyba głównym celem propagandy.
Natomiast sam fakt uchwalenia ustawy o in vitro stał sie najważniejszym osiągnięciem polityczno gospodarczym w ostatnim dziesięcioleciu.
Ustawę "o zakazie uboju rytualnego" cofnął sąd najwyższy na wniosek "MNIEJSZOŚCI" narodowych jako niezgodną z konstytucją. Tak też może być i z in vitro.
No bo wystarczy kilka bab ,które uznają zapłodnienie sztuczne jako niezgodne z konstytucją i mogą te tak dobre uchwały zlikwidować. Obawiam się jednak braku poparcia ze strony wszechobecnej mniejszości narodowej. I ta ustawa będzie obowiązywać ku uciesze kobiet wyzwolonych i lesbijek. :-D Nie chcę obrazić kobiet chorych. :-D
A my jako chłopy nie mamy możliwości korzystania z dobrodziejstwa tej ustawy. I co?
Po ostatecznym ustaleniu płciowości nie powinniśmy się temu sprzeciwić jako poszkodowani? :lol: Albo kochający inaczej? WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ.

pawel.mat33

Wysłany: 2016-07-28, 13:48   

Wtedy ksiądz rezygnuje ze swojej funkcji i zajmuje się rodziną. Nie można łączyć tych dwóch rzeczy.

czarny.kot 

Wysłany: 2016-07-28, 15:54   

Większość z nich doskonale łączy obie rzeczy, czyli zajmuje się swoją rodziną i pracuje (bo to praca jak każda inna, tyle że pewna i dobrze płatna).

Co do Biblii, to tak przy okazji pragnę przypomnieć co niektórym, że KRK usunął już z niej dawno temu kilka bardzo ciekawych ksiąg, chodzi mi o Stary Testament, nie wspominając już o "modyfikacji" 10 przykazań.

Osobom praktykującym pragnę też przypomnieć, że modlenie się do przedmiotu takiego jak obrazek, czy ołtarz etc. nie jest zgodne z nauczaniem Chrystusa... Te piękne wysokie budynki też nie są mu potrzebne, ani Ci faceci w czerni. Może tak w jakąś niedzielę (chociaż powinna to być sobota) po mszy, usiąść sobie i poczytać trochę?

Pozdrawiam Pana TAEDĘ.

p.s. Ja nie jestem ateistą, ale wielu z nich posiada ogromną wiedzę na temat Biblii i nauk kościoła, są to często osoby będące lepszymi partnerami do dyskusji niż nie jeden ksiądz.

[ Dodano: 2016-07-28, 17:07 ]
pawel.mat33 napisał/a:
Wtedy ksiądz rezygnuje ze swojej funkcji i zajmuje się rodziną. Nie można łączyć tych dwóch rzeczy.

Nie można bo co? Bo tak jest w Biblii, czy Chrystus tak nakazał? Można. Ba, nawet powinno się, dając dowód na to, że kapłan jest przykładnym mężem, ojcem i głową rodziny, no ale jak się w XII wieku wymyśla, że jednak nie można ze względów czysto finansowych, no to nie można.

Grevbers 

Wysłany: 2017-08-25, 09:57   

Teraz wielu księży ma dzieci i nie robią z tego problem i te dziecko jest chrześcijaninem i chodzi do kościoła normalnie jak każde.

Benlod 

Wysłany: 2017-09-04, 07:48   

No niestety takie czasy nastały ale widać że już tak głośno teraz o tym nie jest czyli kościół robi swoje.

Gouers 

Wysłany: 2017-09-11, 08:57   

Dokładnie tak już teraz jest.

bazanowski 

Wysłany: 2017-10-24, 11:16   

Niestety

Odpowiedz do tematu