Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Miejskie ubikacje
Autor Wiadomość
Focus 

Wysłany: 2017-08-11, 22:43   Miejskie ubikacje

Mamy koniec sezonu. Fajnie, postawili nam po wielu interwencjach kilka toytoy-ek. Kilka było za Atolem. Zniknęły. Pojawiły się za MDK w podwórku. Fajnie, są. Ale kto o nich wie? Często jestem w Rynku i kilka razy dziennie turyści mnie się pytają gdzie jest jakaś toaleta. I musze tłumaczyć. Tam w bramę w podwórko i będą TT stały zakamuflowane. Do czego dążę... Koniec sezonu a nie ma ŻADNYCH informacji w Rynku gdzie można zdobić siku. Jedyna tabliczka skazuje na były ATOL. To ma być chluba miasta? żeby turyści się dopytywali gdzie się można załatwić? TT można było postawić ale tabliczek z info już nie? Budżet nie pozwala? OBCIACH !

Fredek 

Wysłany: 2017-08-12, 08:30   

Co tam kible :) Będzie skatepark :) Kible będą obiecane w następnym następnym programie wyborczym burmistrza :) Co innego człowieku można ci napisać, że masz rację. A coś to pomoże? Widzą o tym od początku sezonu który kończy się.

Focus 

Wysłany: 2017-08-12, 20:30   

Fredek: ale wciąż to obciach dla miasta ! Turyści przyeżdżają z całej Europy (wcczoraj spotkałem ekipę z Ekwadoru, dziś z Japonii) i co ja biedny miesczuch zrobię? Tam w bramie pan się wysika. OBCIACH dla miasta. Widziałem że w info turystycznej rozdają mapy miasta. Może na tych mapach trzeba nanieść miejsca zainstalowania TT? Sam już nie wiem. W szoku jestem na bezmyśość władz miasta.

mati.dziejaszek 

Wysłany: 2017-08-12, 23:05   

Fredek napisał/a:
Co tam kible :) Będzie skatepark :)

Ironizuj sobie, ja się cieszę, że po 15 latach próśb, błagań i pisania kolejnych petycji skatepark w końcu powstanie.

JOJEC 

Wysłany: 2017-08-13, 06:11   

Jest przykazanie: "NIE CUDZOŁÓŻ" Zgodnie z treścią i założeniami tegoż ,nasze władze postępują!!!!
Sens tego jest taki:
Jeżeli znajdziesz się w" nagłej potrzebie",to nie oglądasz się na piękne d...y. Przez pewien okres pilnujesz własnej... I tu chodzi o to aby ten okres był jak najdłuższy.
Nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło.. ;-)
W ramach planu Balcerowicza polikwidowano ubikacje miejskie jako oznakę rozwoju i zasobności narodowej. W okresie owym nawet babcia klozetowa znalazła się na "bezrobociu".
A teraz? Teraz tytuł "babcia klozetowa" ciężko jest zdobyć.Taka "babcia" musi przejść szkolenia z zakresu higieny,BHP,p-poż,anatomii i finansów.
UE dotuje rozwój przedsiębiorczości na terenach miejskich... tj. szaletów miejskich. :-D Tylko szaletów brak...

Focus 

Wysłany: 2017-08-13, 21:40   

Ja chyba tu czegoś nie rozumiem. Ja o problemie z taletami miejskimi a tu o jakiś babciach. Dopowiem jeszcze jedno. Kij że kible są schowane w podwórku bez żadnych oznaczeń... Ale dlaczego na noc zamykają bramy wejściowe ?! Jak tam się dostać? Trzeba obejść cały ciąg kamienic i od strony Kościelnej atakować. Przecież to się można po drodze zsikać ! Obłęd jakiś.
Koniec tematu. Powiedziałem to co mi leżało na duszy.

JOJEC 

Wysłany: 2017-08-14, 06:22   

Fokus
Była co najmniej jedna ubikacja publiczna w centrum.Było oznakowanie.Była czynna całą dobę.Była babcia,która tym się opiekowała i pobierała jakieś tam grosze.Z przyczyn niewiadomych zlikwidowano ten przybytek. A teraz ludzie szukają miejsca ustronnego.
Próbowałem się wyśmiać z takiej nowoczesnej bezmyślności.Nieraz zastanawiałem się nad tym problemem będąc w potrzebie.

TAEDA 

Wysłany: 2017-08-14, 14:21   

Uwaga, będę bezczelny:::::::
Jest tak dlatego, że burmistrz ma 40 lat. Nie, nie chodzi o prostatę. O ogólne widzenie świata idzie.
Trzeba pamiętać komunę i to co było dobre.
Gdyby burmistrzem był np. JOJEC, to pierdół unijnych by nie było.
W Warszawie całkowicie zlikwidowano kible na skrzyżowaniach. W znoju i trudzie pobudowali my kible w stolicy i były 40 lat. I faktycznie, za Balcerowicza poznikały. Teraz musisz wejść do restauracji i zamówić golonkę, a wtedy dadzą ci wejść do kibla.
JOJEC, czy my dożyjem tej pociechy, żeby kible wróciły i żeby człek normalnie się wys...ł
A propos-----może by tak zgłosić twoją kandydaturę ? Mówię serio.

Lilka

Wysłany: 2017-08-14, 16:19   

TAEDA napisał/a:
JOJEC, c-----może by tak zgłosić twoją kandydaturę ? Mówię serio.

Na babcie klozetowa? Jestem ZA.

JOJEC 

Wysłany: 2017-08-15, 07:49   

Taeda
Nie mnie sięgać po jakieś "stołki".Ja człek już wiekowy i swój rozum mam.Nie brałem żadnych kredytów ani od "Swetru"ani od Związku Socjalistycznych Republik pod zarządem Timmermansa albo innego Tuska i Makreli :lol: .Jestem chyba "niezależny".Nie głosowałem nigdy za żadną partią a zagłosowałem przeciw wstąpieniu do kołchozu .Mam sumienie czyste.Przyszło mi żyć w czasach gdzie wartoscią nadrzędną stała się niespotykana historycznie głupota i zaawansowane wodogłowie wspierane przez lobby Sorosa i innych jego popleczników.Ale to jest tylko okres przejściowy.Normalność wróci!!!Taką mam nadzieję.Moje dzieci,wnuki i prawnuki myślą podobnie. Nigdy nie sugerowałem im żadnych poglądów. To jest moja satysfakcja i spokój sumienia z którym mogę spojrzeć w oczy każdemu.
Lilka
Dzięki za poparcie kandydatury na na tak ważne stanowisko.Niniejszym awansuję Cię na zaszczytne stanowisko zmywacza kibla.Pozwalam na mycie mopem bez użycia rękawic i na kolanach. Informuję jednocześnie o szkoleniach/płatnych/ w ramach przystosowania się do normalności fizycznej bo na zmianę psychiczną szans brak.Cierpliwy jestem. Wytłumaczę, co jest pisuar a co jest sracz a co bidet wspominając o wartościach europejskich i zaleceniach w zakresie poziomu nieczystości w syfonach./bezpłatnie/Będzie ciężko!!!Szkolenie tylko dla osób z obecnym wyższym wykształceniem. Nie trać nadziei. :-D

Lilka

Wysłany: 2017-08-15, 10:13   

Nie watpie, ze umialbys wytlumaczyc "co jest pisuar a co jest sracz a co bidet", bo twoja wiedza dalej nie siega, wiec tematy okoloszambowe sa ci bliskie. Jednak zmuszona jestem odrzucic propozycje ze wzgledu na niebezpieczenstwo zniszczenia moich paznokci pomalowanych w unijno-europejskie barwy.

JOJEC 

Wysłany: 2017-08-15, 12:36   

Zrozumiałem.Szkoda paznokci. Niebezpieczeństwo jednak pozostaje. Bo co znaczą zniszczone paznokcie wobec idei...służenia na kolanach.

Lilka

Wysłany: 2017-08-15, 12:41   

W kazdej sytuacji, nawet lezacej, estetyka to podstawa.

JOJEC 

Wysłany: 2017-08-15, 13:22   

:lol: Co znaczy estetyka w porównaniu z głupotą? Estetyka to wysublimowana część zagadnienia pojmowania piękna.Obecnie pojmowana jako mądrość.No bo cóż znaczy zawartość czaszki wobec pięknych ,estetycznych paznokci? Tamtego nie widać a to drugie tak.
Napisałabyś : Nie godnam ci ja pracować z mopem i na zmywaku .Niechaj to postronne narody znają.
Zrozumiałbym . Ale ,ale,ale ciekaw jestem tejże pozycji estetycznie leżącej w towarzystwie Schultza... na tle niebieskiej flagi z gwiazdkami.. :?:

Lilka

Wysłany: 2017-08-15, 13:39   

Zawartosc czaszki uniemozliwia ci ogarniecie tak subtelnych zagadnien. Zatem pozostan przy tematyce okoloszambowej.
Wkrotce bedziasz mial okazje do zorganizowania castingu, bo Macron - czerpiac od nas ideowe wzorce - szykuje sie do wywalenia z Francji polskich pracownikow. I slusznie. Niech tu szoruja szalety w postawie wyprostowanej.

Odpowiedz do tematu