Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy broker forex - gdzie?
Autor Wiadomość
zoog

Wysłany: 2017-03-21, 15:35   Najlepszy broker forex - gdzie?

Czy ktoś z Was wspólpracuje z brokerem?
Czy brokera powinno się szukać patrząc na to, gdzie ma siedzibę/placówki?
Ma to jakiekolwiek znaczenie? Z tego co czytam, to i tak wszystko załatwia się online. Mam na myśli transakcje. Czy jest ktoś z okolicy, kto chciałby się spotkać i pogadać o tym?

pitka

Wysłany: 2017-03-22, 20:54   

Siedziba nie ma żadnego znaczenia, bo nie masz potrzeby spotykania się z przedstawicielami. Interesują cię narzędzia, funkcjonalności, możliwości, a początkowo pracy będziesz miał mnóstwo. System obsługujesz w całości online. Nie masz potrzeby kursów. Wszystko masz w serwisie, łącznie z podręcznikiem. Po prostu się rozwijasz samodzielnie i to jest najlepszy tok.

zoog

Wysłany: 2017-03-23, 15:30   

W systemie, ale jakim? Każdy system bez wyjątków będzie miał te same narzędzia i funkcje? Nie ma znaczenia w jakim kierunku uderzymy?

pitka

Wysłany: 2017-03-24, 21:40   

Nie, każdy system jest inny, wszędzie masz inne narzędzia i musisz to sobie porównać. Ostatni raz w moim przypadku takie porównanie robiłam ponad rok temu. Teraz jestem w EasyMarkets, cały czas. W momencie kiedy zaczynaliśmy mieli najwięcej narzędzi związanych z bezpieczeństwem transakcji. Nie wiem jak jest teraz, ale zakładam że podobnie, bo na wiele w tym zakresie mogą sobie pozwolić jedynie duzi gracze.

zoog

Wysłany: 2017-03-27, 15:28   

Czyli jak rozumiem sugerujesz zacząć testowanie od EasyMarkets? Czy jeszcze jakiś system godny uwagi? Tak abyśmy mieli co porównywać?

pitka

Wysłany: 2017-03-28, 19:08   

Tak. W przypadku EasyMarkets po prostu wiem, czego się można spodziewać. W przypadku pozostałych systemów już nie. Poszukaj w sieci innych rekomendacji. Raczej żadnego obiektywnego porównania nie znajdziesz, ale być może zobaczysz znajome nazwy funkcji. I już wtedy możesz wtedy poczytać, sprawdzić ten system, jego parametry, ceny, zasady.

zoog

Wysłany: 2017-03-29, 14:56   

Odezwę się za jakiś czas, kiedy poznam bliżej ten system, a na własną rękę postaram się znaleźć inne. No chyba że stwierdzę, że nie ma to sensu, to pozostanę przy tym. Tak byłobyy łatwiej, ale z drugiej strony akurat brak doświadczenia powoduje, że wypadałoby porównać chociaż ze dwa różne systemy.

pitka

Wysłany: 2017-03-30, 18:46   

Daj sobie na wszystko chociaż kilka tygodni. Na poznanie kluczowych kwestii wystarczy. Dalej to już później kwestia ciągłej pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami. Dyscyplina, umiejętne obserwowanie rynku. Z czasem to naprawdę wciąga, a twoim zadaniem jest racjonalne inwestowanie, umiejętne podejście do tego, wyczucie momentu. A przed stratami w dużej mierze będą broniły cię po prostu narzędzia. Działaj.

zoog

Wysłany: 2017-04-03, 15:27   

Wiem. Wniosków sporo, 2 razy rozmawiałem z ludźmi, którzy obsługują system - z tych rozmów można również sporo wynieść, bo w rozmowach pojawiają się same konkrety, sugestie, podpowiedzi rozwiązań i uwagi odnośnie do korzystanie z narzędzi. Myślę, że sobie poradzę, ale to wszystko potrwa.

pitka

Wysłany: 2017-05-15, 19:10   

I jak? Wnioski są? Po kilku tygodniach wszystko już widać - o ile faktycznie aktywnie korzystasz z systemu. Radzę ci wziąć udział w webinarze - tam właśnie w dziale bazy wiedzy jest to opisane. Można za darmo skorzystać ze szkolenia, w który przerabiają podstawowe zagadnienia i nie tylko. A opowiada człowiek, który ma w tym ogromne doświadczenie, więc jest się od kogo uczyć. Pamiętaj, że EasyMarkets ma siedzibę w Wawie, więc możesz się umówić na spotkanie, ale wiadomo, że najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem pozostaje po prostu wsparcie telefoniczne. Nie ma się co ograniczać z pytaniami - żeby optymalizować inwestycje musisz dokładnie znać zasady działania rynku i systemu.

zoog

Wysłany: 2017-05-18, 11:09   

W webinarze brałem udział dopiero teraz, nie w tą środę, tylko poprzednią. Zaliczę też opcje waniliowe, ale dopiero za jakiś czas, chcę sobie poukładać wszystkie informacje, jakie dotąd zebrałem. easyMarkets faktycznie mocno ułatwia start, bo w zasadzie wszystkie informacje, jakie są potrzebne, podają u siebie w serwisie. Centrum wiedzy też przerobiłem w całości - korzystanie z funkcji i narzędzi jest opisane szczegółowo, ze screenami. Głównie radzę sobie sam, ale spoko - będzie potrzeba telefonu, to na pewno zadzwonię.

Odpowiedz do tematu