Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
silny pulsujący ból w plecach
Autor Wiadomość
kunegundapid 

Wysłany: 2017-03-17, 17:37   silny pulsujący ból w plecach

Witam, dziś w nocy złapał mnie silny pulsujący ból w plecach po prawej stronie miedzy odcinkiem piersiowo-lędźwiowym kręgosłupa. Dwa dni temu skakałam na mini trampolinie przez 30min wykonując różne ćwiczenia, czy możliwe że to od tego jest ten ból?

Sania 

Wysłany: 2017-03-17, 19:31   

To nie jest forum medyczne :) z bólem trzeba iść do lekarza. Im szybciej tym lepiej.

TAEDA 

Wysłany: 2017-03-17, 20:39   

Sania@------wy jesteście strasznie mądra,kto by pomyślał.

Odpowiedź:
Może to być sprowokowane skakaniem, ale ostatnio są właśnie takie objawy bólowe pochodzenia pseudo-grypowego i to w różnych miejscach. A także---potrafi zaatakować spojówki, zatoki, wywołuje krwawienie z nosa i inne dziwne rzeczy.A więc raczej należy to traktować jako infekcyjną rzecz na tle wirusowym. Smarować nalewką bursztynową ---jest w aptekach, trochę aspiryny i pyralginy, mierzyć gorączkę wieczorem = może jest troche a to umacnia w przekonaniu o tle infekcyjnym.

JOJEC 

Wysłany: 2017-03-18, 15:11   

Taeda
To tylko temat aby zareklamować chyba tanie pożyczki. Bynio zrobił swoje . Szkoda klawiatury.Tak samo tu:
http://augustow24.pl/foru...p?p=46203#46203

TAEDA 

Wysłany: 2017-03-18, 23:06   

Możliwe, ale akurat mamy teraz dziwną epidemię bólową + inne dziwne objawy, a więc pasuje mi .
Nawiasem mówiąc--spodziewałem się dziwnego chorowania w tych miesiącach od czasu gdy podano wiadomość o powrocie grypy ptasiej. Bo większość objawów z jakimi mamy do czynienia od późnej jesieni---to wg. mnie---pochodna tego wirusa.
Nie rozwijam wątku.....bo "ktoś" może mnie zaatakować.

ona123 

Wysłany: 2017-03-19, 07:36   

A ja dopisze swoje 3 grosze..
Tej zimy miałam 2 grypy, podczas których bolały mnie plecy od czasu pojawienia się pierwszych objawów, które ustąpiły same razem z zakończeniem choroby. Mam znajomych, którym ta grypa przydarzała się częściej, za każdym razem z bólem pleców. Także uważam, że jest coś na rzeczy...

TAEDA 

Wysłany: 2017-03-19, 23:08   

z tym, że jak jest grypa ==objawy--gorączka, to sprawa w zasadzie jasna.
Ale ta cholera teraz to nie daje konkretnych tylko........nagle krwawienie z nosa. U mnie jak mnie zaczęło boleć to nagle gorączka zrobiła się na minus = 36,2 i tak kilka dni.
Rozpylają coś, naprawdę...........

Odpowiedz do tematu