Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena Putina przez narodowców rosyjskich
Autor Wiadomość
TAEDA 

Wysłany: 2016-12-14, 00:35   Ocena Putina przez narodowców rosyjskich

Oto ciekawy link
http://alexjones.pl/aj/aj...listy-do-Putina

Ten list czy apel ma już prawie 5 lat, ale przyznam się ,że taka porcja informacji dotarła do mnie pierwszy raz.
Owszem, wiadomo że Putin ma sporo przeciwników, jednak znany jest z tego że chroni interes narodowy - rosyjski. Więc sporo mu się wybacza.
Z tego tekstu jednak wynika, że wypisz wymaluj jest to taki drugi Tusk na miarę Rosji.
Czyli taki pozorant, patriota inaczej.
Warto rzecz całą śledzić bo może coś się jeszcze okaże dziwnego.
Miałem racje w swoich poglądach sprzed kilku lat, gdy mówiłem, że Polska i Rosja powinny nawiązać współpracę ALE----ale pod warunkiem że w Rosji będzie rządziła armia a nie cywil Putin. I z nią warto będzie to i owo ustalić.
Po przeczytaniu tego tekstu staje się zrozumiałe, dlaczego nie ma najazdu Rosjan na Ukrainę, a przecież aż się prosi żeby w 3 dni skończyć tę wojnę o Donieck.
Nie ma, bo nie było takiego rozkazu, jako że rozkazy idą spoza Rosji raczej..........
Proponuję ten tekst strony sobie zapisać na dysku, bo może on będzie kiedyś uznany za proroctwo i to trafione.

JOJEC 

Wysłany: 2016-12-14, 15:51   

Taeda. Toć to jeden z objawów i czynników najważniejszej z idei ----globalizacji.. Nic nowego..
Unia też jest jednym z etapów...Wojna w Iraku,siłowe wprowadzanie "demokracji" na wschodzie to też jedno z założeń.
Zapytaj Sorosa o "majdan" - tak demokratycznej walki nie zna historia. Zresztą przykłady mamy i u nas.

TAEDA 

Wysłany: 2017-02-16, 23:29   

No i teraz ten cywil Putin otrzymał życzliwą poradę od nowego prezydenta USA------żeby oddał Krym Ukrainie !!!!!!!!
Czyli, mamy ciekawy moment, bo widać ,ze nowy prezydent Tramp jest gorszy od Macierewicza. I od Tuska razem !
Zdaje się, że USA wdepnęła w G...o wybierając tego faceta na swego szefa. Nie da się bowiem wytłumaczyć TAKIEJ głupoty żadnymi względami polityki. Po prostu Tramp nie ma pojęcia o niczym.
Dopiero by się zdziwił gdyby mu powiedzieli ,że Ukraina cała należała do Polski przez 600 lat a do Rosji tylko 300 lat. W dodatku Polska miała port morski na wybrzeżu Morza Czarnego kiedyś :shock:
Oddawać go teraz :!:

JOJEC 

Wysłany: 2017-02-19, 06:33   

No to otoczenie Putina oraz rządy na Ukrainie to -to samo. Hasło takie: My rządzimy-wy się bijcie!!! O to chodziło i chodzi!!! Wprowadzanie "demokracji" trwa...
Kiedyś mój ojciec miał takie powiedzenie:
" Jak chcecie Lwów- to bierzcie /w Afryce jest dużo/ a Kijów to wam możemy dać. "

TAEDA 

Wysłany: 2017-02-26, 14:43   

No, ale Tramp się jakby trochę zrehabilitował.
Mianowicie zarządził, że znosi się przepis mówiący, że w miejscach publicznych należy wybierać tę toaletę, która jest przeznaczona dla tej płci jaka jest wpisana do twojego dowodu osobistego. Nie ważne jest czy twoje aktualne preferencje seksualne są z tym niezgodne.
A więc----koniec z podglądaniem koleżanek w ich własnym kiblu. "Dżender" przestało tu rządzić.
Oczywiście--słuszne to jest. :spoko:
Ale powstaje pytanie a nawet dwa.:
1------Czy Ameryka nie ma ważniejszych problemów ?
2------ Dlaczego nie sprawdzono KTO wprowadził przepis tego rodzaju (dotychczasowy) i dlaczego ten ktoś nie jest aresztowany za sabotaż ?

Nawiasem my Polaki górą śmy są, bo u nas za stodołą każden jeden mógł se ulżyć jak chciał bez względu na to czy baba czy nie. U mnie na Wypustach to nawet i bocian se odkorkował zadek i nikto jemu nie żałował. Jeszcze by !----un tam miał gniazdo od czasu Hitlera i jego prawo było.

Ayrton 

Wysłany: 2017-02-27, 00:11   

>TAEDA."Dopiero by się zdziwił gdyby mu powiedzieli ,że Ukraina cała należała do Polski przez 600 lat"-Nie do Polski a co najwyżej do Rzeczpospolitej Obojga Narodów.Tereny dzisiejszej Ukrainy leżały w większości w Wielkim Księstwie Litewskim.I na pewno nie 600 lat. Licząc Unię w Krewie 1385r do pokoju Grzymułtowskiego 1686r, w którym to roku straciliśmy lewobrzeżną Ukrainę daje to 300 lat.A niespełna 100 lat póżniej I rozbiór Polski pozbawił nas tych ziem całkowicie.A ten głupi genderowy przepis o toaletach wprowadził pan prezydent OBAMA zdecydowanie sabotażysta i dywersant ;-) .

Odpowiedz do tematu