Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy
Autor Wiadomość
beata88

Wysłany: 2015-11-20, 17:10   Zakupy

Polecacie mi jakas galerie handlowa w Warszawie (niedawno sie wprowadzilam i potrzebuje pomocy ^^). zalezy mi na takiej, do której jest dobry dojazd. Dziekuje z gory

JOJEC 

Wysłany: 2015-11-20, 20:07   

:lol: Powoli "słoiku" tutaj reklama nie przejdzie.

TAEDA 

Wysłany: 2015-11-21, 13:39   

A co to jest galeria handlowa?
Ja mieszkam w Warszawie i nie wiem !!!!!!!!!!
To znaczy====sklep wielobranżowy ?
Czyli prezerwatywy i bułki w jednym sklepie ?
Bo "galeria" to jest w teatrze, to jest zespół miejsc na podwyższeniu, drugiej kategorii, niejako margines każdej wielkiej instytucji (przykładowo----sejm ma galerię ale głównym miejscem dla sejmu jest sala poselska).
Pamiętam jak dziś, taka galeria w Augustowie na targu, czyli furmanki drabiniaste a na każdej inny towar---to o to idzie ? Bo i u nasz,panie tego, na bazar przy Szembeka przyjeżdżali końmi i handel szedł z każdego wozu. To to galeria jest ? Ale to i wygodne było,bo worek z kartoflami łatwiej z wysokości woza na plecy się narzucało.......
A baby tera silne, więc ona może sobie też taki worek na plecy narzucić, a zwłaszcza, że normy UE nakazały aby worek miał tylko 25 kilo.Co to dla baby ,która z Augustowa sie na Warszawę przeniesła ?
Ale cholera zakazali już furmankami wjeżdżać na Szembeka... Pomimo to polecam bo tam prezerwatywy to są a i kartofle ze straganu takoż.

K4M1L 

Wysłany: 2015-11-21, 18:54   

Proponuje zarejestrowac sie na forum Warszawy bo to jest forum Augustowa. Takze ten temat to taki bardziej spam. A co ludzie z aug tacy jak my moga wiedziec co i gdzie tam u was "warszawiaków" :-D

dżin_Dobry 

Wysłany: 2015-11-21, 22:22   

W Warszawie praktycznie co dzielnica to galeria, więc w którą stronę byś nie poszła to na jakąś trafisz :-D

357

Wysłany: 2015-11-21, 23:25   

beata88, zależy do jakiej dzielnicy się przeprowadziłaś

pawel.mat33

Wysłany: 2016-01-18, 15:25   

W Warszawie bardzo ciekawa jest galeria M1 w Markach, dobra lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem. Ja kiedyś tam byłem kupować komputer, bo blisko jest media markt.
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2016-12-02, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu