Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: admin
2013-07-31, 23:40
Paweł J policjant z Augustowa
Autor Wiadomość
miszle

Wysłany: 2013-04-04, 09:35   

Fredek - nic dodać nic ująć

Bravos

Wysłany: 2013-04-04, 10:08   

Zastanawiające jest to, że przed dostaniem sie do POLICJI trzeba mieć nieposzlakowaną opinię, wszystko jest sprawdzane dokładnie........ a potem jak już kandydat przebrnie przez sito i zostaje funkcjonariuszem to nieposzlakowaną opinię można sobie wsadzić w d....i zaczyna się "piekła nie ma"
Sam byłem świadkiem jak opisywany policjant uskuteczniał rajdy naprzeciwko PIzzeri Best lewym pasem za wysepkami i na 100% nie była to prędkość 50. Ale cóż co wolno wojewodzie......
Może i w pracy się spisuje znakomicie ale za takie zachowanie to powinien zasilić szeregi bezrobotnych z naganą i wyrokiem sądu.

henia

Wysłany: 2013-04-04, 13:01   

Też chciałabym pracować na takim stanowisku. U mnie w pracy takie coś nigdy by nie przeszło. To dziwne, że w dzisiejszych czasach, gdy praca jest na wagę złota, policjanci typu pan J. w ogóle jej nie szanują. Przecież to mają być stróże prawa, a nie jego "łamacze". Stawiają samochody w miejscach niedozwolonych, nie przestrzegają przepisów, nie mówiąc o kulturze słowa. Nie piszę o wszystkich, bo znam super policjantów i mam dla nich szacunek - chociażby dla drugiego pana J :-D , ale osobiście znam co najmniej trzech augustowskich policjantów, którzy nie zachowują się jak należy. Wstyd!

falco1

Wysłany: 2013-04-10, 10:16   

DRUGI JUŻ RAZ SPRAWA W SĄDZIE ODROCZONA !!!-
NASZ "WSPANIAŁY POLICJANT" NADAL "CIĘŻKO CHORUJE" i dostaję kaskę z zusu za chorobowe .... I ma w d.. prawo bo przecież ON JEST PONAD PRAWEM KPINA!!!

Ondraszek 

Wysłany: 2013-04-10, 11:10   

Może nasi redaktorzy z Aug24 zapytają jego przełożonych co myślą na ten temat? Chociaż można domyślać się odpowiedzi - wszystko zgodnie z prawem. Pewnie tak, tylko jest coś takiego jak normalna przyzwoitość ludzka, która nakazuje sprawiedliwe traktowanie wszystkich :-| A czy to sprawiedliwe, że jedni trąca np. prawko za jazdę po dwóch piwach, a inni demolują miasto stwarzając zagrożenie życia dla innych bez konkretnych skutków prawnych?

cda

Wysłany: 2013-04-10, 15:06   

ciekaw jestem na co choruje, jezdzi po miescie swoim BMW i ma wyszstko w d...., niech sie wezma za lekarza ktory mu wystawia te zwolnienia.

Sania 

Wysłany: 2013-04-10, 19:02   

Dobrze, że przynajmniej jest to forum, gdzie można wyrazić swoje zdanie .

Bohater

Wysłany: 2013-04-10, 22:06   

Sania napisał/a:
Dobrze, że przynajmniej jest to forum, gdzie można wyrazić swoje zdanie .

i się wyżalić 8-)

Koolo 

Wysłany: 2013-04-11, 07:02   

Mundurowi mają 100% płatne zwolnienia ich ZUS nie obejmuje są ponad to ...

Bravos

Wysłany: 2013-04-11, 09:12   

Ondraszek napisał/a:
Może nasi redaktorzy z Aug24 zapytają jego przełożonych co myślą na ten temat? Chociaż można domyślać się odpowiedzi - wszystko zgodnie z prawem. Pewnie tak, tylko jest coś takiego jak normalna przyzwoitość ludzka, która nakazuje sprawiedliwe traktowanie wszystkich :-| A czy to sprawiedliwe, że jedni trąca np. prawko za jazdę po dwóch piwach, a inni demolują miasto stwarzając zagrożenie życia dla innych bez konkretnych skutków prawnych?

Prawo w naszym kraju jest niestety stosowane pod konkretną osobę. Tak samo jak władca rowera który po pijaku został zatrzymany (pan dyr. szkoły S.) i okazało się że po takiej drodze na której akurat jechał to mógł nawet nieprzytomny być. .......Było minęło i temat zamknięty. Co wolno wojewodzie.......... Tylko niech te święte krowy wiedzą że ludzie to wszystko widzą.

maciek

Wysłany: 2013-04-11, 12:27   

ktoś był na sprawie?

ziomal

Wysłany: 2013-04-11, 15:55   

[quote="Bravos"Tylko niech te święte krowy wiedzą że ludzie to wszystko widzą.[/quote]
no i co z tego że widzą. Co im zrobisz? założysz sprawę? tylko śmiech. Prędzej cie zniszczą niż ty czegokolwiek dowiedziesz czy osiągniesz. Zbyt wiele razy widziałem, że to ofiara jest ukarana, a prześladowca w oczy sie smieje, żeby wierzyć w SPRAWIEDLIWOŚĆ, CZY LUDZKIE ODRUCHY U CO NIEKTÓRYCH.

mati.dziejaszek 

Wysłany: 2013-04-12, 17:06   

Ja wiem tylko tyle, że k...a k...ie łba nie urwie.

maciek

Wysłany: 2013-04-18, 20:55   

chłop znowu miał jakąć stłuczkę bo jego nowe bmw ma spore wgniecenie po lewej stronie

K4M1L 

Wysłany: 2013-04-20, 07:31   

To nie istotne kiedy rozprawa bo i tak bedzie zwolnienie i tak w kolo macieju. Nie powinni odraczac tylko powinna sie odbyc pierwszego dnia po jego zwolnieniu lekarskim a tak wczesniej zwolnionko mozna zalatwic :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi