Forum Portalu Augustow24.pl Strona Główna
 SzukajSzukaj FAQFAQ DownloadAugustow24.PL RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolęda
Autor Wiadomość
Gość
Gość
Wysłany: 2012-01-22, 11:58   

Na Norwida kolęda była zapowiedziana na wczoraj (czyli na sobotę) i księża ten blok omineli. Poniedziałek to "drugie podejście".

????
Gość
Wysłany: 2012-01-22, 22:02   

Jaki jest adres www........Parafii NSJ w Augustowie?

dżin_Dobry 

Wysłany: 2012-01-22, 22:42   

http://www.augustow-nsj.diecezja.elk.pl/

To chyba nie podpada pod reklamę ;)

ja1234
Gość
Wysłany: 2012-01-23, 10:08   

będę się kłócić i upierać, bo chodzę do kościoła i słyszę zapowiedzi kolęd. Norwida 13 jest dziś, pierwsze i ostatnie podejście!
co do strony, ta, którą podałeś jest nieaktualna. właściwy adres to www.nsj.augustow.pl

ja
Gość
Wysłany: 2012-01-23, 10:58   

colaska napisał/a:
ja napisał/a:
dziadek napisał/a:
Każdy daje w kopercie ile chce. Poco o tym Trąbicie? jeden da 50, drugi 500.Ile kto ma tyle da i niech nienażeka.

Może w twojej parafii tak jest ale nie w mojej... U nas ksiądz jak komornik chodzi, nie ma że dasz tyle ile chcesz! Musi być tyle ile ksiądz chce, a jak nie to masz u niego dług i na pogrzebie lub przy innej okazji wyrwie z ciebie pieniądze. Tu nie chodzi o to że ktoś żałuje dać księdzu koperty tylko o to że niektórzy księża traktują wizytę duszpasterską jak możliwość dobrego zarobku. W du... mają że komuś się nie przelewa...

Ja, nie demonizuj, to ludzie(czyt. parafianie) jeden przed drugim chcą się wykazać i nadstawiają głowy żeby tylko pogłaskał. Zwłaszcza na wsi bo miasto jest bardziej anonimowe. Policz ile razy w ciągu Twojego całego życia płaciłaś/eś za tzw. posługę- jakąkolwiek.

Nie mam ochoty z Tobą dyskutować, ja Ciebie nie pytam ile razy dajesz księdzu kopertę, ale jeśli Cię to tak bardzo interesuje to co roku daję księdzu kopertę ale sumy jakie daję to już nie Twoja sprawa!! Chciałabym żebyś miał/ła takiego księdza jaki jest u nas. Wtedy na pewno tak byś się nie mądrzył/ła. Żegnam!

LLL
Gość
Wysłany: 2012-01-23, 12:13   

ja1234 napisał/a:
będę się kłócić i upierać, bo chodzę do kościoła i słyszę zapowiedzi kolęd. Norwida 13 jest dziś, pierwsze i ostatnie podejście!
co do strony, ta, którą podałeś jest nieaktualna. właściwy adres to www.nsj.augustow.pl
Nie masz racji .,To jest drugie podejście.W sobotę księża zwyczajnie zapomnieli,choć zapowiedz była w niedzielę 15.Zdarza się.

LLL
Gość
Wysłany: 2012-01-23, 12:15   

[quote="LLL"]
ja1234 napisał/a:
Nie masz racji .,To jest drugie podejście.W sobotę księża zwyczajnie zapomnieli,choć zapowiedz była w niedzielę 15.Zdarza się.Mam na myśli Norwida13.

ja
Gość
Wysłany: 2012-01-23, 12:39   

Na Wypustach jak na wiosce - ksiądz chodzi od 9 rano w dzień powszedni. Bo jak ktoś mieszka w domu to nie pracuje zawodowo i świnie hoduje??? Ja nie zamierzam brać urlopu i nie wysyłac dziecka do szkoły, bo wielmożny Pan chce odbębnić kolędę do południa! Słyszałam, że kolęda jest zaliczona jak przyczepi się na drzwi kopertę z pieniędzmi - paranoja!

colaska
Gość
Wysłany: 2012-01-23, 18:06   

ja napisał/a:
colaska napisał/a:
ja napisał/a:
dziadek napisał/a:
Każdy daje w kopercie ile chce. Poco o tym Trąbicie? jeden da 50, drugi 500.Ile kto ma tyle da i niech nienażeka.

Może w twojej parafii tak jest ale nie w mojej... U nas ksiądz jak komornik chodzi, nie ma że dasz tyle ile chcesz! Musi być tyle ile ksiądz chce, a jak nie to masz u niego dług i na pogrzebie lub przy innej okazji wyrwie z ciebie pieniądze. Tu nie chodzi o to że ktoś żałuje dać księdzu koperty tylko o to że niektórzy księża traktują wizytę duszpasterską jak możliwość dobrego zarobku. W du... mają że komuś się nie przelewa...

Ja, nie demonizuj, to ludzie(czyt. parafianie) jeden przed drugim chcą się wykazać i nadstawiają głowy żeby tylko pogłaskał. Zwłaszcza na wsi bo miasto jest bardziej anonimowe. Policz ile razy w ciągu Twojego całego życia płaciłaś/eś za tzw. posługę- jakąkolwiek.

Nie mam ochoty z Tobą dyskutować, ja Ciebie nie pytam ile razy dajesz księdzu kopertę, ale jeśli Cię to tak bardzo interesuje to co roku daję księdzu kopertę ale sumy jakie daję to już nie Twoja sprawa!! Chciałabym żebyś miał/ła takiego księdza jaki jest u nas. Wtedy na pewno tak byś się nie mądrzył/ła. Żegnam!

...a teraz przeczytaj wyżej wszystkie 4 (słownie: cztery) wypowiedzi

patrykl 

Wysłany: 2012-11-21, 09:45   

ja napisał/a:
Na Wypustach jak na wiosce - ksiądz chodzi od 9 rano w dzień powszedni. Bo jak ktoś mieszka w domu to nie pracuje zawodowo i świnie hoduje??? Ja nie zamierzam brać urlopu i nie wysyłac dziecka do szkoły, bo wielmożny Pan chce odbębnić kolędę do południa! Słyszałam, że kolęda jest zaliczona jak przyczepi się na drzwi kopertę z pieniędzmi - paranoja!

Słucham? To ja przyczepiłbym kopertę ze złotówką w środku i poprosił kilka dni później, o potwierdzenie, że darowizna dotarła :-)

andzia1214

Wysłany: 2013-12-27, 19:07   kolęda

wiecie może kiedy kolęda czy na śródmieściu od 1 do 3 już idą czy jeszcze nie?

KutaSWielguSzHH 

Wysłany: 2013-12-28, 07:38   

[ Dodano: 2013-12-29, 15:00 ]
jak zawsze cenzura trzeba znowu na ostro działać :P
Ostatnio zmieniony przez Bynio 2013-12-28, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu