Forum Portalu Augustow24.pl
Forum Portalu Augustow24.pl

Lune Gatki - sklepy z odzie

zakupoholiczka - 2011-02-12, 21:47

u pani ewy, w bramie, za albatrosem, super ciuchy. ale te na 3 maja koo starego banku wedug mnie
MONIKA - 2011-02-12, 23:32
Temat postu: odzie uuwana
Ja najczciej kupuj na miejskiej targowicy, wiato dzienne i wszystko dokadnie wida i jest moliwo zwrotu lub wymiany. Niestety wiele rzeczy kupiam w sklepach z odzie uywan i po przyjciu do domu znalazam duo plam a nawet dziur - chocia staraam si oglda rzeczy przed kupieniem dokadnie. Jednak w sztucznym wietle ciko dostrzec plamy chocia wzrok mam dobry.
magda - 2011-02-14, 20:20

Pani Ewa koo Albatrosu w bramie.
ula - 2011-03-02, 19:09

a co sadzicie xxxxxxxxxxxxxxxxx
ja - 2011-03-02, 19:25

[quote="ula"]a co sadzicie o xxxxxxxxxxxxxxx

PROSZ ZWRCI UWAG NA TEMAT. ODCHODZENIE OD TEMATU ZAKOCZY SI ZAMKNICIEM TEGO WTKU.

klient - 2011-03-03, 13:38

najpiekniejsze ciuchy i w bardzo niskiej cenie sa na mostowej obok apteki ta przy przychodni lider.sa to nowe ciuchy znanych wloskich marek.sklep nazywa sie xxxxxxxxx polecam bo naprawde warto!
sos - 2011-03-03, 13:41

tak ten sklep xxxxxxxxxxx jest super! sama kupilam tam kilka rzeczy i jestem nimi zachwycona!super sie nosza i piora!polecam ten sklep!
sasa - 2011-03-03, 14:44

W bramie koo Alatrosu owszem sa fajne ciuchy, ale bardzo drogie jak na odzie uywan. Ta Pani chyba zapomniaa, e nie nowe ciuchy. Niedugo zakupy tam przestan by opacale, bo ceny zrwnaj si z nowymi ubraniami.
kupujacy - 2011-03-10, 22:23

sasa napisa/a:
W bramie koo Alatrosu owszem sa fajne ciuchy, ale bardzo drogie jak na odzie uywan. Ta Pani chyba zapomniaa, e nie nowe ciuchy. Niedugo zakupy tam przestan by opacale, bo ceny zrwnaj si z nowymi ubraniami.

wydaje mi sie ze nie jest tam wcale tak drogo, bo wszyscy mysla ze jak uzywane to za darmo , a przeciez wszyscy musza plcic zusy i czynsze. a pozatym teraz wszedzie jest drogo, idzcie chociazby na szkolna albo do armaniego

angela - 2011-03-11, 19:22

Nie potrafi zrozumie na czym polega fenomen tak wielkiej popularnoci ciucholandw w naszym miecie??? Sklepw z tak odzie jest ju mnstwo i powstaj kolejne. Mam wraenie, e niedugo cae nasze miasto zmieni si w olbrzymi sortowni znoszonej, niewieej odziey z zachodu. Rozumiem, e to tanie, ale czy nie lepiej te kilka lub kilkanacie znoszonych i spranych ciuchw zamieni na jeden nowy, porzdny ciuszek?
aaa - 2011-03-11, 20:11

angela, to Ty chyba nie bya na ciuchu :P wol sto razy bardziej wyda kas na uywany ciuszek, ktry jakociowo jest lepszy i niepowtarzalny od tych szmat w Housie, Butiku czy innym "modnym" sklepie. I za ktre niejednokrotnie trzeba zapaci sporo kasy by po jednym praniu wywali. A potem widzie par lasek w identycznych ciuchach :P
mikanek - 2011-03-11, 20:45

aaa ma absolutn racj
sama od jaki 2 lat chodz po szperaczach i super sprawa. Znale mona oryginalne ciuszki i w super jakoci. Mam w szafie sweterki ze szperacza , ktre nosz ju 2 lata i wygldaj jak nowe. A szmaty z galerii handlowych- max 3 prania i do kosza si nadaj :/ W sklepach dzi wszdzie chiszczyzna. A, e uywane? To przecie nie bielizna, poza tym w sklepie przed Tob te bgwie ile kobiet przymierza ciuchy

farmer - 2011-03-12, 07:53
Temat postu: kochany sklep
Ja to z mojo dziewczyno chodze na szmateks, undzieun za domem kultury, super obsluga, super fatalaszki i taka sliczna pani po 50 co z nio flirtuje jak moja dupa nie widzi, polecam z calego serca, bo na prawde ja tam kiedys kupil takiego fajno koszulie, a jakiewy by mi sklepy nowe polecili, bo byl ja ostatnio z dziewczyno w plazie w suwalkach, pojechali my pksem, ale musze wam powiedziec, ze taki syf, ze ja nic tam nie kupil, co Augustow, to Augustow
... - 2011-03-12, 09:49
Temat postu: Re: kochany sklep
farmer napisa/a:
Ja to z mojo dziewczyno chodze na szmateks, undzieun za domem kultury, super obsluga, super fatalaszki i taka sliczna pani po 50 co z nio flirtuje jak moja dupa nie widzi, polecam z calego serca, bo na prawde ja tam kiedys kupil takiego fajno koszulie, a jakiewy by mi sklepy nowe polecili, bo byl ja ostatnio z dziewczyno w plazie w suwalkach, pojechali my pksem, ale musze wam powiedziec, ze taki syf, ze ja nic tam nie kupil, co Augustow, to Augustow

Ale prowokacyjnie napisane ;)

farmer - 2011-03-12, 18:13
... napisa/a:
farmer napisa/a:

Ale prowokacyjnie napisane ;)

ty chibo nie la, ja powaga o te sklepy pyta, bo ja chcial, z dziewojo mojo sie tam przejsc

niunia - 2011-03-12, 20:02
z tymi szmateksami, to dua przesada w naszym miecie. Jasne,e ludziska kasy nie maj, ale po co komu tyle tych szmat? Owszem, CZASEM trafi si co ciekawego, jednak wiele razy widziaam, jak ludzie wynosz po kilka reklamwek ciuchw przecenionych na 1z. Zadaj sobie pytanie - co tam wynosi??? A moe to na cierki i szmaty wychodzi taniej?
Osobicie nie gustuj ju w takich sklepach zdecydowanie wol sklepy typu outlet. Jest ju ich kilka w naszym miecie. Ostatnio zrobiam wietne zakupy w tym na mostowej, bo wczeniej jedziam do Suwak. Uwaam, e takie sklepy s super!

Ania - 2011-03-12, 20:30

Kady ma swj gust , a o gustach si nie dyskutuje. Osobicie jestem zwolenniczk ubierania si w szmateksach . Bardzo chtnie chodz na wyprzedae i bardzo si ciesz , e trafiaj mi si bardzo fajne ciuchy za 4z -do 1z.Ubieram tak ca rodzin - siebie , ma , crki , synow , syna , zicia i wnuki. Dziki temu ,e jest tyle tych sklepw , jest wybr i naprawd mona kupi fajne i atrakcyjne rzeczy. Kupiam kilka modnych akietw po 4z. ale niektre byy z metkami i na pewno nie uzywane, poniewa miay kieszenie zafastrygowane jak nowe ze sklepu . Crki mieszkaj w Biaymstoku i prosz mnie o kupno ubra w Augustowie , poniewa jest lepszy wybr i atrakcyjniejsze ceny ni w Biaymstoku.Ubrania o ktrych piszesz -Qutlet, z kolei dla mnie s tandetne i drogie . Czasem si zdarza , e pruj si jeszcze przed naoeniem .To po prostu zwyka chiszczyzna, po 2-3 praniach do wyrzucenia. Ale jak ju napisaam , o gustach si nie dyskutuje. Moj rodzine ubieram tanio , ale zapewniam ,e bardzo gustownie i elegancko. Bardzo czsto udaje mi si kupi ubrania znanych marek i naprawd bardzo mao zuyte .
niunia - 2011-03-12, 21:25

Ania napisa/a:
Kady ma swj gust , a o gustach si nie dyskutuje. Osobicie jestem zwolenniczk ubierania si w szmateksach . Bardzo chtnie chodz na wyprzedae i bardzo si ciesz , e trafiaj mi si bardzo fajne ciuchy za 4z -do 1z.Ubieram tak ca rodzin - siebie , ma , crki , synow , syna , zicia i wnuki. Dziki temu ,e jest tyle tych sklepw , jest wybr i naprawd mona kupi fajne i atrakcyjne rzeczy. Kupiam kilka modnych akietw po 4z. ale niektre byy z metkami i na pewno nie uzywane, poniewa miay kieszenie zafastrygowane jak nowe ze sklepu . Crki mieszkaj w Biaymstoku i prosz mnie o kupno ubra w Augustowie , poniewa jest lepszy wybr i atrakcyjniejsze ceny ni w Biaymstoku.Ubrania o ktrych piszesz -Qutlet, z kolei dla mnie s tandetne i drogie . Czasem si zdarza , e pruj si jeszcze przed naoeniem .To po prostu zwyka chiszczyzna, po 2-3 praniach do wyrzucenia. Ale jak ju napisaam , o gustach si nie dyskutuje. Moj rodzine ubieram tanio , ale zapewniam ,e bardzo gustownie i elegancko. Bardzo czsto udaje mi si kupi ubrania znanych marek i naprawd bardzo mao zuyte .

Aniu z tego co piszesz, wnioskuj, e nigdy nie ubieraa si w outlecie... Skoro tak okrelasz outlet, to znaczy,e ubrania w ktre rzekomo ubierasz ca rodzin s nie tylko uywane ale take tandetne... W porzdnym outlecie znajdziesz bardzo drogie marki, na ktre nie zawsze sta nawet przecitnie zarabiajcego Polaka, w bardzo niskiej cenie, wic s to okazje. Z pewnoci nie zaprzeczysz, e 120 z za sukienk, ktra kosztowaa wczeniej 289 euro to duo... :spoko:

Magosia - 2011-03-12, 21:34

Gdyby ludzie nie kupowali w szmateksach to by ich po prostu nie byo, a wychodzi na to e interes si krci i gdzie si nie wejdzie to klientw jest peno. Co wam przeszkadzaj takie sklepy? Jak rwnie to, e ludzie robi tam zakupy? Nie kupujecie uywanych ciuchw to idcie do sklepu typu outlet albo jedzcie do galerii a nie na forum si bulwersujecie.
mmm - 2011-03-12, 21:35

Kupujcy w outletach sprawdcie na metce skd s te ciuszki...Nie cena dzi wiadczy o jakoci. Mnie sta na sweterki z galerii handlowych tych "super marek" jak reserved, h&m, cubus, zara itp itd Tylko szkoda wydawa kas na taki cham, bo o swetrze ktry po 2 praniach przypomina szmat i jest masakrycznie zmechacony nie da si inaczej powiedzie. A rzeczy w szperaczach trzymaj fason , do tego s naprawd oryginalne i mona kupi co pod swj gust a nie "maswk" .
I niby gdzie w Augustowie te super markowe outlety? Bo wyej wymienione przeze mnie sklepy, w Polsce znajdujce si w kadej galerii handlowej, s tak naprawd na wiecie tani maswk uwaan za kiepcizn

mmm - 2011-03-12, 21:39

A ze szmateksw namiewaja si Ci "prestiowi" dla ktrych wyznacznikiem dobrego gustu jest cena na metce i eby podnie swoj warto mwi, e kupili kieck za 120 z. A co to za rnica 2 z czy 120z , wane jak si w tym wyglda :lol:
Ania - 2011-03-12, 21:51

Bardzo tani chwyt reklamowy odnonie tych cen . Stara sztuczka, na ktr nabieraj si niektre osoby .Jakby bya w Anglii , czy innym kraju , to zobaczyaby , e na takiej sukience jest cena 19,90 euro , a nie 289.Ale na nas to dziaa- szybko przeliczamy i dochodzimy do sensacyjnego wniosku ,e trafia nam si nie lada gratka !!! kupiam sukienk za 120 i zaoszczdziam tyyyle kasy .A tak naprawd przepaciam jakie drobne 40z w stosunku do rzeczywistej wartoci . Byam par lat za granic i widziaam na czym polega to magiczne SALE. wyprzedae , wyprzedae, a mao kto zwraca uwag , e nieraz ceny s drosze ni przed obnik .Tak samo jest z tymi kocwkami kolekcji .Reklama dwigni handlu . Chodzi tylko o to aby przycign klientw i przekona ,e kupuj jedyny , niepowtarzalny egzemplarz w niebywale atrakcyjnej cenie.Dobre marki sprzedaj si w firmowych salonach a nie w outlecie . W tych sklepach co tak zachwalasz , sprzedaj si zwykle podrbki a nie oryginay - zapewniam ,e wiem co o tym.Ale jak chcesz wierzy w to co piszesz ,to ja nie bd Ci na si przekonywa . Pozdrawiam i ycz udanych zakupw .
niunia - 2011-03-12, 22:17

Ludziska, co si tak pienicie!? Niech kady kupuje co chce i gdzie chce. Oczywiste jest, e kady chce kupi dobrze i jak najtaniej. Nie piszcie jednak, e reserved albo zara to markowe ciuchy, bo mi si w odku przewraca... Nie wmwicie take e ciuchy diesla za granic kosztuj 19,90 euro (no moe skarpetki)!! Kolejna sprawa, to potrafi odrni podrbki od oryginaw, bo pracowaam w Anglii w ekskluzywnym domu handlowym, sprzedajcym wanie ubrania od projektantw i potrafi odrni orygina od podrby. Jednak nie bd dalej si produkowa, bo nie mam interesu w tym by reklamowa outlety, dziwi si tylko jak ma wiedz dysponujecie na temat tego rodzaju sklepw :bored:
klientka - 2011-03-12, 22:42
niunia napisa/a:
z tymi szmateksami, to dua przesada w naszym miecie. Jasne,e ludziska kasy nie maj, ale po co komu tyle tych szmat? Owszem, CZASEM trafi si co ciekawego, jednak wiele razy widziaam, jak ludzie wynosz po kilka reklamwek ciuchw przecenionych na 1z. Zadaj sobie pytanie - co tam wynosi??? A moe to na cierki i szmaty wychodzi taniej?
Osobicie nie gustuj ju w takich sklepach zdecydowanie wol sklepy typu outlet. Jest ju ich kilka w naszym miecie. Ostatnio zrobiam wietne zakupy w tym na mostowej, bo wczeniej jedziam do Suwak. Uwaam, e takie sklepy s super!

na mostowej te ciucholand a te egzemplarze z metkami to lipa. Ja jestem zmuszona kupowa w szmateksach! chocia sta mnie na nowe ciuchy. Po prostu te sklepy w galeriach produkuja wszystko na jeden rozmiar i ksztaty i niestety na mnie nic nie pasuje. Kupuje wiec w ciucholandach i sobie je przerabiam

asia - 2011-03-13, 12:40
Jasne!!! I mierdzi te jak w ciucholandzie - rodkami do dezynfekcji odziey albo jeszcze gorszym g...!? Co wy ludzie za bzdury piszecie!!! Po prostu wiocha i tyle! :shock:
go - 2011-03-13, 15:31

A nie mierdzi Ci bluzka w Hosuie przymierzona przed Tob setki razy?
go - 2011-03-13, 15:35

Housie miao by
Ignacy - 2011-03-13, 19:23

Szmateksy musz by, bo z tego same korzyci. Moja ona chodzi ubrana jak laseczka, budet domy nie tak bardzo nadwyrony, par godzin w tygodniu ma ekscytujce zajcie a ludzie tak pracujcy prac. Ja to bym si zastanowi nad likwidacja wszystkich sklepw odzie (z garniturami bym zostawi) i targowicy miejskiej, bo towar tam sprzedawany to dopiero !!! Na Wybrzey Koci Soniowej by nie poszed a tutaj jeszcze kto to kupuje - kto?(mam na myli ubrania, bo scyzoryki i zegarki maja spoko)
Ania - 2011-03-23, 07:36

http://www.wspolczesna.pl...REG00/318787357
Sprzedawca - 2011-03-23, 10:42
Temat postu: DO IGNACEGO I RESZTY IDIOTW UBIERAJCYCH SI W SZMATEKSACH!
Ignacy napisa/a:
Szmateksy musz by, bo z tego same korzyci. Moja ona chodzi ubrana jak laseczka, budet domy nie tak bardzo nadwyrony, par godzin w tygodniu ma ekscytujce zajcie a ludzie tak pracujcy prac. Ja to bym si zastanowi nad likwidacja wszystkich sklepw odzie (z garniturami bym zostawi) i targowicy miejskiej, bo towar tam sprzedawany to dopiero !!! Na Wybrzey Koci Soniowej by nie poszed a tutaj jeszcze kto to kupuje - kto?(mam na myli ubrania, bo scyzoryki i zegarki maja spoko)
[color=darkred][/

IGNACY JESLI TWOJA ZONA CHODZI UBRANA JAK LALECZKA ZE SKLEPU ZE SZMATAMI TO TY CHYBA MASZ DOBRZE ZJEBA.... EB. KUPUJAC TE SZMATY UZYWANE NIE MAJA SWIADOMOSCI ZE TO JEST PO TRUPACH, PO LUDZIACH NOSZACYCH ROZNE CHOROBY!!! A WY UWAZACIE ZE TO CIUSZKI JAK LALECZKI HEHEH POZNIEJ U LEKARZA MOWI ZE PICA SWEDZI HEHE ALBO JAKIEGOS WIERZBA DOSTALA DLA MNIE JESTESCIE BRUDASAMI JESLI UBIERACIE SIE W TAKIE CUCHY !!!! POZDRAWIAM TE SKLEPY POWINNY BYC POZAMYKANE NIECH SANEPID ODWIEDZI

second hand - 2011-03-23, 10:53
Temat postu: second hand
Ania napisa/a:
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110323/REG00/318787357

Przeczytajcie to, second-handy dla bogatych! :lol: To ju w ogle nie wiadomo o co chodzi :shock: Co do outletw to outlet outletowi nie rwny.

alena - 2011-03-24, 21:34
Temat postu: Re: DO IGNACEGO I RESZTY IDIOTW UBIERAJCYCH SI W SZMATEKS
O prawda!!!
Ja te tak uwaam ze sklepy czy jakie kolwiek miejsca gdzie sa sprzedawane te ciuchy, to nie tylko szmaty ale i zarazki, grzyby itd. yjemy w takich czasach gdzie ubrania sa naprawd tanie i bardzo adne. A odnosz sie do bazarw to nie jedno krotnie chodz po sklepach widziaam spodnie lub bluzk w sklepie i na bazarach taka sama . Tyle ze cena oczywicie bya inna. Wie nie rozumiem co pan ma ... do bazarkw!!!
A podobno kiedy mielicie wstrt przed dotykaniem tym achmanw, a nagle teraz sie odmienio wam, a moze rozum podpowiada ze tam daj za 5 lub 10 z za kg to si pokusz na cen , hehe. A poza tym jak mona wygldac jak laleczka w czym co ma minimum rok i jest ju znoszone, a fuj i ten materia jak on wyglda.

olka - 2011-03-24, 21:41

to paniusie uwaajce si za modnie ubrane kupuj takie szmaty, s godne poaowania one i te wyliniae szmaty
Fanka szmateksw - 2011-03-24, 22:12

Rozbroiycie mnie dziewczyny swoj elokwencj oraz wiedz o ubraniach . To prawda ,e na bazarze i w sklepach jest podobny towar. Osobicie dostrzegam subteln rnic - te ciuchy na bazarze s znacznie drosze ni w sklepach.

Zanim towar trafi na bazar to pokonuje dug drog z innego bazaru , tyle ,e w Warszawie czy odzi.Po dugiej drodze trafia na nasz ryneczek i ley tam na deskach znoszc wiele trudw zanim trafi do Twojej szafy droga Aleno.Zaley od pory roku , Twj pikny ,niedrogi sweterek ley w socu , na deszczu , kurz przykrywa go grub warstewk . Po cizkim dniu pracy lduje w worku i jedzie do garau aby czeka na swj wielki dzie w Twojej szafie.Tak co dziennie pokonujc te trudy ,zbiera zarazki i grzyby ze wszystkiego co go otacza . Jest przymierzany przez wiele potencjalnych klientek i zbiera z ich skry nastpne zarazki i bakterie. czy taki sweterek jest lepszy od tego ze szmateksu to ja mam wielkie wtpliwoci . Ale s gusta i guciki . Aha i mam pewno ,e te pikne sweterki czasem trafiaj na bazarek wanie kupione na tym opluwanym przez Ciebie szmateksie.

3po3 - 2011-03-24, 22:19

brakuje w Augustowie re reserved albo united colors of benetton
Fanka III - 2011-03-24, 22:20

Prosz pj do szmateksw , jak jest nowa dostawa, wikszo klientek to wanie te ,co handluj na rynku. Kupuj w szmateksie i na rynku sprzedaj dwa razy droej .
ciekawa - 2011-03-25, 09:32
alena napisa/a:
O prawda!!!
Ja te tak uwaam ze sklepy czy jakie kolwiek miejsca gdzie sa sprzedawane te ciuchy, to nie tylko szmaty ale i zarazki, grzyby itd. yjemy w takich czasach gdzie ubrania sa naprawd tanie i bardzo adne. A odnosz sie do bazarw to nie jedno krotnie chodz po sklepach widziaam spodnie lub bluzk w sklepie i na bazarach taka sama . Tyle ze cena oczywicie bya inna. Wie nie rozumiem co pan ma ... do bazarkw!!!
A podobno kiedy mielicie wstrt przed dotykaniem tym achmanw, a nagle teraz sie odmienio wam, a moze rozum podpowiada ze tam daj za 5 lub 10 z za kg to si pokusz na cen , hehe. A poza tym jak mona wygldac jak laleczka w czym co ma minimum rok i jest ju znoszone, a fuj i ten materia jak on wyglda.

Poka mi Aleno naprawd tanie i jednoczenie adne ubrania .Ja nie widziaam w naszych sklepach tego , co mwisz. A bardzo jestem zdegustowana , jak kobietki ubieraj si w ,mundurki' , wystarczy dobrze si przyjrze jak znany sklep w naszym mieci przywozi parti towaru i zaraz panie paraduj w tym samym fasonie w kadym urzdzie. Osobicie nie znosz ubiera si na jeden wzr z innymi . Sklepy z odzie uywan daj mi moliwo ubra si oryginalnie , wcale nie brzydz si tymi ,szmatami' bo s niejednokrotnie lepsze i to znacznie od tych ze sklepu a do tego nie przepacam.

alena - 2011-03-28, 21:25
Temat postu: do ciekawej
Droga ciekawa

Mylisz si, jeli uwaasz e w biurach siedza kobiety hurtowo ubrane w tych samych ubraniach. Moe i prawda ze sprzedawcy przywo po 10 czy 12 szt jednego rodzaju ale nie wicej, bo nigdy nie przytrafio mi si to, ebym mogla wybra w chociaby 6 szt. Wiec na miasto 30 ty i okoliczne wsie to ilo 10 szt jednego rodzaju to minimum.
A co do pogody na jakiej le te ubrania, to moe zdarza si e jak wiatr zawieje to jaki tam kurz osiada, ale nie przesadzaj e le na soncu czy w deszczu, bo to absurd i chyba sama nie wiesz co piszesz. Jaki handlowiec wystawi by towar na zewntrz na takie warunki, eby niby co, mie po tygodniu straty. A poza tym skoro jeste ju na temacie kurzu to wol niech bdzie z metk i kurzem, ni ma by magazynowany w kontenerach i magazynach. Przebierany przez setki pracownikw, sortowany a jeszcze pniej pakowany w worki od bulwy, hehe. I to jest dopiero towar ktry kursuje jak w mynie. A jeli jeste spostrzegawcza to widzisz jak nowy towar na szmateksach jest rozkadany z workw i wyglda jak z garda wyjty.
A i dodajmy ze jest uywany, wymitolony, a ten cay cay syf i na dodatek jest prany kilkadziesit razy wic jak moe wygldac taki towar, hm ?
Chyba nie elegancko!!!

ila - 2011-03-28, 21:28
Temat postu: Re: do ciekawej
Jeste mieszna fanka szmateksw jeli uwaasz ze mona adnie si ubrac w co co kto ju wyrzuci.
zuzalato - 2011-03-28, 21:41

ja tez chodz na szmateksy i adnego tam syfu niema ubranka jak nowe jest teraz nowo otwarty sklep z odzie uywan i s tam extra ciuszki i dla maych i duych
Ania - 2011-03-28, 22:01

To Ty jeste mieszna -Aleno vel ila. Szmateksw i osb tam kupujcych jest coraz wicej , nie zmienisz tego . A e masz problemy ze zbytem na swoim straganie to rzeczywicie masz problem i bardzo Ci wspczuj. Pewnie coraz trudniej si utrzyma.Ale to wcale nie powd ,eby krytykowa sklepy z odzie uywan i osoby tam kupujce.Nie masz racji ,e to s szmaty ,ktre kto wyrzuci ,bo zuy .Bardzo wiele jest ubra z metkami , nowe .A wiesz dlaczego ??? bo czasem kobiety dostaj on innych w prezencie co , co jest nie w jej gucie . Bogate kobiety (bardzo czsto si zdarza) ,e lubi kupowa duo ubra , ktrych potem wcale nie nosz i po jakim czasie pozbywaj si tego , by zwolni miejsce w szafie .Osobicie wol wyszuka na szmateksie tak rzecz, w bardzo dobrym gatunku , ni kupi drog tandet na straganie .I mam wieloletnie dowiadczenie w dziedzinie prania. Zapewniam Ci ,e dobra gatunkowo rzecz jest zdecydowanie lepsza po 30 praniach od tej tandety , ktr sprzedajesz na rynku po 1 praniu .Moe nie warto tak si denerwowa na konkurencj ale moe sprbuj zmieni bran ????Sprbuj by elastyczn i dostosuj si do potrzeb rynku . Zyskasz na tym i poczujesz si dowartociowana.
galsanka - 2011-03-28, 22:22

Rzeczywisto jest taka ,e w niektrych szmateksach s tumy kupujcych , czego nie mona powiedzie o innych sklepach odzieowych . Na rynku- przechodniw jest w niektre dni wielu -ale chyba bardziej z ciekawoci tam chodz lub z przyzwyczajenia a nie dlatego by kupowa . Sama jutro si wybieram by odwiedzi moje ulubione szmateksy. Wiele takich sklepw omijam , bo rzeczywicie towar nie za ciekawy.W tych moich ulubionych mona naprawd kupi fajne i tanie ubrania .
lalka - 2011-03-28, 23:52
Temat postu: ciuszki
A ja ostatnio trafiam do extra-super fajnego sklepiku :)
Sa tam ciuchy i outletowe i uzywane,naprawde kupilam tam juz kilka fajnych ubranek,przy parku na kopernika otworzyli nie dawno taki sklep.Lux oby takich wiecej!

mariola - 2011-04-16, 21:18
Sprzedawca napisa/a:
Ignacy napisa/a:
[color=darkred][/

IGNACY JESLI TWOJA ZONA CHODZI UBRANA JAK LALECZKA ZE SKLEPU ZE SZMATAMI TO TY CHYBA MASZ DOBRZE ZJEBA.... EB. KUPUJAC TE SZMATY UZYWANE NIE MAJA SWIADOMOSCI ZE TO JEST PO TRUPACH, PO LUDZIACH NOSZACYCH ROZNE CHOROBY!!! A WY UWAZACIE ZE TO CIUSZKI JAK LALECZKI HEHEH POZNIEJ U LEKARZA MOWI ZE PICA SWEDZI HEHE ALBO JAKIEGOS WIERZBA DOSTALA DLA MNIE JESTESCIE BRUDASAMI JESLI UBIERACIE SIE W TAKIE CUCHY !!!! POZDRAWIAM TE SKLEPY POWINNY BYC POZAMYKANE NIECH SANEPID ODWIEDZI

ty sprzedawca a ty myslisz ze twoje ciuchy to jaka praca wykonane krwawica chinoli ktrzy pracuja za 3 dolary dziennie. i nie obrazaj bo poliski czerwony krzyz ubrania znaczy sie trafiaja tez do naszych rodakow i uwiez mi ze nie ma czego takiego jak zes zabluzgal masz brak wychowania a w szczegolnosci wyobrazni! pozdrawiam :-)

kinia - 2011-04-19, 19:42
Temat postu: sklepy z odzie msk
M zrobi zakupy w sklepie na mostowej R... z odzie msk kupi marynark i koszul. Towar by wadliwy a panie nie chciay odda za to pienidzy i zamieni za ma koszul mimo e mia paragon. Panie byy bardzo nieuprzejme i wredne :
bocian - 2011-04-19, 19:57
Temat postu: Re: sklepy z odzie msk
kinia napisa/a:
M zrobi zakupy w sklepie na mostowej R... z odzie msk kupi marynark i koszul. Towar by wadliwy a panie nie chciay odda za to pienidzy i zamieni za ma koszul mimo e mia paragon. Panie byy bardzo nieuprzejme i wredne :

To by wadliwy czy m kupi zy rozmiar?
Sprzedawca NIE ma obowizku wymiany towaru na inny rozmiar. To tylko jego dobra wola. Radz najpierw pozna swoje prawa i obowizki, zanim zadrze si za wysoko nos

bez krawata - 2011-04-19, 20:07

co to znaczy wadliwy? Sprzedawca nie ma obowizku przyj towar- no chyba e wadliwy. Za maa koszula to nie wada. Z dowiadczenia wiem e w sklepach nie chc otwiera koszul. Kiedy te si nadziaem w podobny sposb w renomowanym sklepie- z koszuli mona byo zrobi sito. Na ciuchach zbytnio si nie znam ale chyba najciekawsze mona kupi na rynku.
Ania - 2011-04-19, 20:21

A ja mam bardzo mie dowiadczenia z zakupw w tym sklepie na Mostowej . Jeeli co kupujemy dla ma to tylko w tym sklepie i to od wielu lat . Panie s mie i wyrozumiae. Z pewnych bardzo wanych wzgldw m nie moe przymierzy spodni w sklepie i panie godz si na to ,e pac i bior je do domu do przymiarki mowi i jeeli co nie tak to mog zwrci bez problemw.Wydaje mi si ,e obsuga sklepu jest taka mniej przyjemna , gdy klient ma zbyt wygrowane wymagania i zachowuj si mao taktownie.
edzio listonosz - 2011-04-19, 20:38
bocian napisa/a:
kinia napisa/a:

Sprzedawca NIE ma obowizku wymiany towaru na inny rozmiar. To tylko jego dobra wola. Radz najpierw pozna swoje prawa i obowizki, zanim zadrze si za wysoko nos.

ja kiedys kupiem 600 koszul i nie chcieli mi sprzeda

Ewa - 2011-04-20, 13:34
bocian napisa/a:
Sprzedawca NIE ma obowizku wymiany towaru na inny rozmiar. To tylko jego dobra wola. Radz najpierw pozna swoje prawa i obowizki, zanim zadrze si za wysoko nos.

Sprzedawca nie ma obowizku, to prawda, ale powinien to zrobi, bo to dla niego praktycznie adna sprawa, a jak nie przyjmnie zwortu to niezadowolonego klienta straci na zawsze.
Rozsdny sprzedawca zawsze przyjmuje zwroty i bez problemu wymienia towar.

woytekg - 2011-04-25, 21:51
Temat postu: zenada
Panie Bocian klaniam sie z forum OT szukalem Pana wypowiedzi w innych tematach ,ale zeby tutaj .... Panie Bocian probujesz Pan zaistniec w cyberprzestrzeni bo w realu sie nie udalo? Zal mi Pana ....
Napisz odpowied - 2011-04-25, 22:34

Ja to nie kupuje tylko o 24.00 ide przez miasto i same si znajduj
Alicja - 2011-07-01, 22:57

A ja byam dzi na nowym towarze w Szmajzerce.Za trzy tuniki i szorty zapaciam 14,27 !!!Super! Ale wicej na dostaw nie id bo baby to zadepta mog,tak duo ludzi :-/
edzio listonosz - 2011-07-01, 23:33

ja ostatnio kupiem 10000 par butw za blisko 48 z a oto one

sprzedawca - 2011-07-04, 13:45
kinia napisa/a:
Szanowna Pani!!!Dlaczego piszc komentarz nie napisaa Pani caej prawdy -towar wadliwy to znaczy jaki? Pani m niewaciwie uytkowa maryark (przyczepianie nitek do tkaniny nie jest wad i nie byo podstaw do reklamacji-wystarczyo wyczyci .)Pani m domaga si zwrotu ,pomimo e widoczne byy slady uytkowania ,brak metek .Gdyby marynarka nie byaby naszona zapewniam Pani e nie byoby problemu ze zwrotem . I jeszcze odnonie koszuli- mierzylicie koszul bezporednio przed zakupem i wszystko byo o.k. ,jednak doszed pan w domu do wniosku, e jest za maa i oczywicie chciaymy zamieni, ale nie podobaa si panu adna inna w paseczki :( wic zosta zrobiony zwrot a nastpnie wymiana na koszul gadk . W dniu zakupu dzikowaa Pani za mi oobsug i cierpliwo (po 2 godz. mierzeniu) a nastpnie pisze Pani e byymy "nieuprzejne i wredne" -nieadnie ,bardzo nieadnie ....
go - 2011-07-04, 18:59
bocian napisa/a:
kinia napisa/a:

Sprzedawca NIE ma obowizku wymiany towaru na inny rozmiar. To tylko jego dobra wola. Radz najpierw pozna swoje prawa i obowizki, zanim zadrze si za wysoko nos

Bocian Ty to musisz by bardzo nieszczliwy, bo jak czytam Twoje wypowiedzi to prawie w kadej kogo pouczasz. Czyby mania wyszoci?

aldi - 2011-07-05, 20:56
sprzedawca napisa/a:
kinia napisa/a:
Szanowna Pani!!!Dlaczego piszc komentarz nie napisaa Pani caej prawdy -towar wadliwy to znaczy jaki? Pani m niewaciwie uytkowa maryark (przyczepianie nitek do tkaniny nie jest wad i nie byo podstaw do reklamacji-wystarczyo wyczyci .)Pani m domaga si zwrotu ,pomimo e widoczne byy slady uytkowania ,brak metek .Gdyby marynarka nie byaby naszona zapewniam Pani e nie byoby problemu ze zwrotem . I jeszcze odnonie koszuli- mierzylicie koszul bezporednio przed zakupem i wszystko byo o.k. ,jednak doszed pan w domu do wniosku, e jest za maa i oczywicie chciaymy zamieni, ale nie podobaa si panu adna inna w paseczki :( wic zosta zrobiony zwrot a nastpnie wymiana na koszul gadk . W dniu zakupu dzikowaa Pani za mi oobsug i cierpliwo (po 2 godz. mierzeniu) a nastpnie pisze Pani e byymy "nieuprzejne i wredne" -nieadnie ,bardzo nieadnie ....
Pozdrawiam wszystkich sprzedawcw :)
Bywam w opisywanym sklepie na Mostowej i twierdz,e obsuga w tym sklepie jest wspaniaa.Ten kto pracuje w zawodzie sprzedawcy wie,e to jeden z najbardziej niewdzicznych zawodw wiata,bo czsto musimy znosi fanaberie i fochy naszych Klientw z umiechem na twarzy.A nie wspomn ju o tym,e czsto jestemy traktowani jak podludzie,ktrych ycie powinno polega na usugiwaniu.
Uwielbiam prac w handlu,ale kiedy pod koniec dnia pracy(w niedziel)sysz od cigle niezdecydowanej klientki,e nie interesuj jej e zamykamy,bo ona te niejednokrotnie zostaje po godzinach,to trac wiar w ludzi.
Troszk wyrozumiaoci i szacunku prosimy....i zapraszamy na zakupy ;-)

Ania - 2011-07-12, 13:38

niunia napisa/a:
Ania napisa/a:

Aniu z tego co piszesz, wnioskuj, e nigdy nie ubieraa si w outlecie... Skoro tak okrelasz outlet, to znaczy,e ubrania w ktre rzekomo ubierasz ca rodzin s nie tylko uywane ale take tandetne... W porzdnym outlecie znajdziesz bardzo drogie marki, na ktre nie zawsze sta nawet przecitnie zarabiajcego Polaka, w bardzo niskiej cenie, wic s to okazje. Z pewnoci nie zaprzeczysz, e 120 z za sukienk, ktra kosztowaa wczeniej 289 euro to duo... :spoko:

Co niuniu dla Ciebie do przemylenia .

http://interia360.pl/arty...-kupujesz,46666

gocha - 2011-07-13, 20:46
Temat postu: ciucholand
dobre ciuchy w sklepie z odzie s przy przystanku obok kasztanowej, sama dzi tam kupiam pare rzeczy
MistrzSeksu - 2011-07-13, 21:43
Temat postu: powitanie
witam na forum